• DOLAR 3,5224 TL
  • EURO 4,1480 TL
  • Altın 145,4702 TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

ÖZGÜR ÖZEL HABERLERİ

SÖZCÜ ve Cumhuriyet’e yönelik operasyonlar, sindirme girişimidir

sozcu-ve-cumhuriyete-yonelik-operasyonlar-sindirme-girisimidir Aralarında SÖZCÜ çalışanları Ulu ve Olgun’un da bulunduğu tutuklu gazetecilerle görüşen CHP milletvekilleri, “Toplumun geniş kesimlerine gözdağı veriliyor” dedi

CHP’den Başbakan’a: Disiplin süreci başlat, ihraç et görelim

chpden-basbakana-disiplin-sureci-baslat-ihrac-et-gorelim Başbakan Binali Yıldırım'ın AKP eski MKYK üyesi Ayhan Oğan'ın "Yeni devlet kuruyoruz" sözleriyle ilgili "Bugünlerde efendim ‘yeni bir devlet kuruluyor’ lafları yapılıyor. Hadi oradan" demişti. CHP'den

-Son vekilin sözü bitmeden bitmeyecek!

-son-vekilin-sozu-bitmeden-bitmeyecek CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP'nin iç tüzük direnişi hakkında konuştu.

CHP’li Özel: Almanya krizinde Gülen'i rahatlatan süreç yaşanıyor

chpli-ozel-almanya-krizinde-guleni-rahatlatan-surec-yasaniyor- Ankara-Berlin hattındaki giderek tırmanan gerilimi değerlendiren CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Türkiye’nin haklıyken haksız duruma düştüğünü söyledi.

CHP'den Erdoğan'a yanıt: Ne yaptıysak...

chpden-erdogana-yanit-ne-yaptiysak- CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'kaçtığını' iddia eden AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yanıt verdi.

CHP'den AKP ve MHP'ye: Birlikte 20 Temmuz’u kutlasınlar

chpden-akp-ve-mhpye-birlikte-20-temmuzu-kutlasinlar- CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünü iki partinin anmasını asla kabul etmeyeceklerini söyledi. Özel, “Eğer AKP ve MHP birlikte bir şey kutlayacaksa o tarih 20

Erdoğan'dan CHP'li Özgür Özel'e dava

erdogandan-chpli-ozgur-ozele-dava- Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel'e "kişilik haklarını ihlal edici mahiyette, tamamen gerçek dışı ithamlarda bulunduğu" iddiasıyla 100 bin liralık manevi tazminat davası açtı.

CHP'den "BİZ KAZANACAĞIZ" açıklaması sonrası flaş karar

chpden-biz-kazanacagiz-aciklamasi-sonrasi-flas-karar- CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu hakkında verilen 25 yıl hapis cezası sonrası tutuklanması tepki gösterdi.

CHP’den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a içtüzük yanıtı

chpden-cumhurbaskani-erdogana-ictuzuk-yaniti CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, içtüzük tartışmalarıyla ilgili 'Cumhurbaşkanı Hem partisine hem de MHP’ye talimat verdi’ dedi.

Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın siyasette pek çok liderin başına gelen 'tükenmişlik sendromu' ile karşı karşıya olduğunu söyledi.

ozgur-ozel-cumhurbaskani-recep-tayyip-erdoganin-siyasette-pek-cok-liderin-basina-gelen-tukenmislik-sendromu-ile-karsi-karsiya-oldugunu-soyledi CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın siyasette pek çok liderin başına gelen 'tükenmişlik sendromu' ile karşı karşıya olduğunu söyledi.

CHP'li Özel'den Soylu ve Bahçeli'ye sert sözler

-chpli-ozelden-soylu-ve-bahceliye-sert-sozler- CHP'li Özgür Özel, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun KHK ile ihraç edildikten sonra açlık grevi yaparken tutuklanan akademisyen Nuriye Gülmen ile Semih Özakça’ya yönelik söylediği sözlere sert

CHP'li Özel'den Meclis Başkanı'na sert tepki

-chpli-ozelden-meclis-baskanina-sert-tepki- CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, TBMM’de yapılan inşaat, tamir ve tadil işlerine ilişkin, “Kulislere bakıyorsunuz zevksiz döşenmiş bir otel lobisi. Bir SPA merkezinin dinlenme kısmı. Ya da böyle neon

CHP'li Özgür Özel Vali'ye rest çekti: Hodri meydan

chpli-ozgur-ozel-valiye-rest-cekti-hodri-meydan- CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel: "Vali Bey'e benden selam söyleyin. Suç duyurusunda bulunun, fezleke yollayın."

Özgür Özel’den Böke ve Fikri Sağlar yorumu

ozgur-ozelden-boke-ve-fikri-saglar-yorumu CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Cumhuriyet’e gündeme dair açıklamalarda bulundu.

CHP'den KHK'lara sert tepki

chpden-khklara-sert-tepki CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ve CHP İstanbul milletvekili Sezgin Tanrıkulu yayınlanan KHK'lara tepki gösterdi.

CHP'den hükümete çağrı!

chpden-hukumete-cagri CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CNN Türk yayınında referandum sonuçlarını değerlendirdi. "Kaldırın OHAL’i yeniden yapalım referandumu" dedi.

CHP’li Özel: Hayırlar önde

chpli-ozel-hayirlar-onde CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, 'Hayır'lar önde. Kimine göre 4 puan önde, kimine göre 2 puan önde' iddiasında bulundu.

CHP'li Özel son oy oranlarını açıkladı

chpli-ozel-son-oy-oranlarini-acikladi Özgür Özel, referandum çalışmaları kapsamında partisinin Uşak İl Başkanlığı binası önünde, vatandaşlara seslendi.

CHP'li Özel: Ağızlarından baklayı çıkardılar

chpli-ozel-agizlarindan-baklayi-cikardilar Özgür Özel: Başbakan’ın, Cumhurbaşkanın, Numan Kurtulmuş’un AKP yetkililerinin söyleyip söyleyip ağzından çıkaramadığı baklayı Manisa İl Başkan Yardımcısı söylemiştir.

CHP kararsızların peşine düşecek

chp-kararsizlarin-pesine-dusecek CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP'de cuma günü yapılacak toplantıya ilişkin konuştu.