Gerçek Sözcü Özel Haber

İZMİR MİLLETVEKİLİ HABERLERİ

Mehmet Ali Çelebi'den 'Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan' tepkisi

mehmet-ali-celebiden-nazli-ilicak-ve-ahmet-altan-tepkisi CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, FETÖ'nün medya yapılanması davasında verilen tahliye kararlarına tepki gösterdi.

CHP'li Kılıç'tan İzmir Valiliği'ne jeotermal tepkisi

chpli-kilictan-izmir-valiligine-jeotermal-tepkisi CHP İzmir Milletvekili ve KİT Komisyonu Üyesi Av. Sevda Erdan Kılıç, yaptığı yazılı açıklama ile İzmir Valiliği'nin “İzmir’de birçok yerde tarımı bitirebilecek” kararına tepki gösterdi.

CHP'li vekil Mahir Polat kazada yaralandı

chpli-vekil-mahir-polat-kazada-yaralandi CHP İzmir Milletvekili Mahir Polat, bugün Bayındır ilçesindeki programa giderken Torbalı- Bayındır yolu üzerinde aracıyla kaza yaptı.

CHP'li Özkan'a 'Bir gece ansızın' tehdidi

chpli-ozkana-bir-gece-ansizin-tehdidi CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, kendisini tehdit eden polisi sosyal medyadan teşhir etti. Özkan, "Mafya mı besliyorsunuz Emniyet Teşkilatı'nda" diyerek tepki gösterdi.

CHP'nin Duayen Grup Başkan Vekili Kemal Anadol'dan ABD Büyük Elçisi'ne Mektup

chpnin-duayen-grup-baskan-vekili-kemal-anadoldan--abd-buyuk-elcisine-mektup-- CHP Eski İzmir Milletvekili Kemal Anadol'dan ABD Büyük Elçisi'ne Mektup

‘THK uçakları arızalı’ diyen Pakdemirli, aynı uçakları geçen yıl Yunanistan’a önermiş

thk-ucaklari-arizali-diyen-pakdemirli-ayni-ucaklari-gecen-yil-yunanistana-onermis CHP İzmir milletvekili ve pilot Mehmet Ali Çelebi, İzmir’in Karabağlar ilçesinde üç gün sonra kontrol altına alınabilen orman yangını ile ilgili açıklamasında, Türk Hava Kurumu’nun (THK) elinde

Binali Yıldırım 'kabine revizyonu' sorusuna böyle yanıt verdi

binali-yildirim-kabine-revizyonu-sorusuna-boyle-yanit-verdi AK Parti İzmir Milletvekili Yıldırım, İstanbul'da yapılan Türk-Amerikan İş Geliştirme Konseyi sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

CHP'li Sertel'den emekliler için kanun teklifi

-chpli-sertelden-emekliler-icin-kanun-teklifi- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Atila Sertel, emekliler arasındaki maaş adaletsizliklerini giderecek Kanun Teklifi’ni meclise sundu.

Hastanelerde kalp pili yok, hastaların hayatı tehlikede!

hastanelerde-kalp-pili-yok-hastalarin-hayati-tehlikede CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, kalp ritim bozukluğunun tedavisinde kullanılan ve hayati öneme sahip olan kalp pillerinin ödenek yetersizliğinden dolayı birçok hastanede bulunamadığını açıkladı.

Aytun Çıray, Tunç Soyer'e Yılmaz Özdil'in kitabını hediye etti

aytun-ciray-tunc-soyere-yilmaz-ozdilin-kitabini-hediye-etti İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i makamında ziyaret etti.

İzmir'de ibre Murat Bakan'ı gösteriyor

izmirde-ibre-murat-bakani-gosteriyor CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan'ın ismi adaylık için ön plana çıkıyor.

Tuncay Özkan: Hiç kırgınlığım yok

tuncay-ozkan-hic-kirginligim-yok İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Ege Bölgesi örgüt toplantısı sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Kani Beko: İşçiyi işten atmak sosyal bir cinayettir

kani-beko-isciyi-isten-atmak-sosyal-bir-cinayettir CHP İzmir Milletvekili Kani Beko: 3.Havalimanı inşaatında çalışan ve demokratik taleplerini ortaya koyan işçilerin gözaltına alınmasını kınıyorum. Gözaltında bulunan tüm işçiler serbest

CHP'li Beko iktidara sordu: Sağlıktan kaç para kâr edeceksiniz?

chpli-beko-iktidara-sordu-sagliktan-kac-para-kr-edeceksiniz CHP İzmir Milletvekili ve TBMM Sağlık Komisyonu Üyesi Kani Beko, ekonomik krizle ortaya çıkan ilaç skandalını Meclis gündemine taşıdı. Beko, “2.69 liralık sabit kurla devlet ilaçtan tasarruf yapacak

CHP'li Beko'dan vatandaşa bayram ziyareti: Ülke iflas etmeden önlem alınmalı

chpli-bekodan-vatandasa-bayram-ziyareti-ulke-iflas-etmeden-onlem-alinmali Ülke iflas etmeden önlem alınmalı! Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Kani Beko, bayram boyunca yaptığı ziyaretlerde gündemin doların yükselişi ve ekonomik kriz olduğunu belirterek,

CHP’li Beko’dan Brunson çıkışı: Papaz bahane

chpli-bekodan-brunson-cikisi-papaz-bahane İzmir Milletvekili Beko, son dönemde yaşanan döviz kuru dalgalanmasına, ABD ve Türkiye arasındaki gerilime, yaşanan işten çıkarmalara değindi ve “Bana göre papaz bahane edildi. Papaz bir araç…

Kani Beko'dan seçmenine kahvaltılı teşekkür

kani-bekodan-secmenine-kahvaltili-tesekkur Kani Beko'dan seçmenine kahvaltılı teşekkür Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Kani Beko, Karaburun, Balçova ve diğer ilçelerden ilçe örgütleri ve vatandaşlar ile Mordoğan’da kahvaltılı bir

Yeni vekil de 'Değişim' istedi

yeni-vekil-de-degisim-istedi CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi CHP'de yaşanan kurultay tartışmasında tarafını seçti.

Ve CHP'li o isimlerden de kurultay çağrısı geldi

ve-chpli-o-isimlerden-de-kurultay-cagrisi-geldi CHP İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke ve CHP eski Milletvekili İlhan Cihaner, olağanüstü kurultay için bir manifesto hazırladı.

CHP Bu yaşanan OHAL devalüasyonudur

chp-bu-yasanan-ohal-devaluasyonudur CHP İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye ekonomisinin hızla bir uçurumdan aşağı yuvarlandığına dikkat çekti.