• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

İZMİR HABERLERİ

Tuncay Özkan: Hiç kırgınlığım yok

tuncay-ozkan-hic-kirginligim-yok İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Ege Bölgesi örgüt toplantısı sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Kani Beko: İşçiyi işten atmak sosyal bir cinayettir

kani-beko-isciyi-isten-atmak-sosyal-bir-cinayettir CHP İzmir Milletvekili Kani Beko: 3.Havalimanı inşaatında çalışan ve demokratik taleplerini ortaya koyan işçilerin gözaltına alınmasını kınıyorum. Gözaltında bulunan tüm işçiler serbest

CHP Sözcüsü'nden hükümete: Bunları derhal yapın

chp-sozcusunden-hukumete-bunlari-derhal-yapin Faik Öztrak, 87. İzmir Enternasyonal Fuarı’nın açılışında konuştu.

CHP'li Beko iktidara sordu: Sağlıktan kaç para kâr edeceksiniz?

chpli-beko-iktidara-sordu-sagliktan-kac-para-kr-edeceksiniz CHP İzmir Milletvekili ve TBMM Sağlık Komisyonu Üyesi Kani Beko, ekonomik krizle ortaya çıkan ilaç skandalını Meclis gündemine taşıdı. Beko, “2.69 liralık sabit kurla devlet ilaçtan tasarruf yapacak

CHP'li Beko'dan vatandaşa bayram ziyareti: Ülke iflas etmeden önlem alınmalı

chpli-bekodan-vatandasa-bayram-ziyareti-ulke-iflas-etmeden-onlem-alinmali Ülke iflas etmeden önlem alınmalı! Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Kani Beko, bayram boyunca yaptığı ziyaretlerde gündemin doların yükselişi ve ekonomik kriz olduğunu belirterek,

CHP’li Beko’dan Brunson çıkışı: Papaz bahane

chpli-bekodan-brunson-cikisi-papaz-bahane İzmir Milletvekili Beko, son dönemde yaşanan döviz kuru dalgalanmasına, ABD ve Türkiye arasındaki gerilime, yaşanan işten çıkarmalara değindi ve “Bana göre papaz bahane edildi. Papaz bir araç…

Kani Beko'dan seçmenine kahvaltılı teşekkür

kani-bekodan-secmenine-kahvaltili-tesekkur Kani Beko'dan seçmenine kahvaltılı teşekkür Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Kani Beko, Karaburun, Balçova ve diğer ilçelerden ilçe örgütleri ve vatandaşlar ile Mordoğan’da kahvaltılı bir

Yeni vekil de 'Değişim' istedi

yeni-vekil-de-degisim-istedi CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi CHP'de yaşanan kurultay tartışmasında tarafını seçti.

Ve CHP'li o isimlerden de kurultay çağrısı geldi

ve-chpli-o-isimlerden-de-kurultay-cagrisi-geldi CHP İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke ve CHP eski Milletvekili İlhan Cihaner, olağanüstü kurultay için bir manifesto hazırladı.

CHP'liler imza verdi: Genel Başkanımızı seviyoruz ama...

chpliler-imza-verdi-genel-baskanimizi-seviyoruz-ama İZMİR'de olağanüstü kurultay isteyen CHP'li delegeler ilk imzalarını Bornova'da bulunan 4'üncü Noter'de verdi.

CHP'li ilçe başkanlarından Kılıçdaroğlu'na destek

chpli-ilce-baskanlarindan-kilicdarogluna-destek İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun yaptığı 'acil değişim' çağrısının ardından CHP'li bazı ilçe başkanları bir araya geldi.

Türkiye bu görüntüleri konuşuyor! İnce çatıları gösterip...

turkiye-bu-goruntuleri-konusuyor-ince-catilari-gosterip Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, İzmir'de dün düzenlediği mitingde halka hitap etti.

Meydandan 3 milyon, sosyal medyadan 2.5 milyon kişi İnce’yi izledi

meydandan-3-milyon-sosyal-medyadan-25-milyon-kisi-inceyi-izledi CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin İzmir'deki mitingini milyonlar takip etti. İzmir Alsancak Kordon’da düzenlenen mitingine yaklaşık 3 milyon kişi katılırken sosyal medya platformlarında da

İzmir mitingine internet sansürü! İnce'den sert tepki

izmir-mitingine-internet-sansuru-inceden-sert-tepki CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin İzmir mitinginde internet erişimi skandalı.

Muharrem İnce İzmir'de milyonlara seslendi: Bunu merak ediyorum...

muharrem-ince-izmirde-milyonlara-seslendi-bunu-merak-ediyorum CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, saat 19:30'da İzmir'de milyonlara seslendi.

İnce İzmir'de açıkladı: İşte ilk 100 ve 500 günde yapacakları

ince-izmirde-acikladi-iste-ilk-100-ve-500-gunde-yapacaklari CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, İzmir'de milyonlara seslendiği konuşmada cumhurbaşkanı seçildiğinde ilk 100 gün ve 500 günde yapacaklarını açıkladı.

Muharrem İnce’den TRT tweeti: Yazıklar olsun size!

muharrem-inceden-trt-tweeti-yaziklar-olsun-size Muharrem İnce, İzmir'de 3 milyon kişinin katıldığı mitingi canlı yayından vermeyen TRT'ye tepki gösterdi.

Flaş oy pusulası iddiası! 4 bin adet...

flas-oy-pusulasi-iddiasi-4-bin-adet CHP'de sandık güvenliği eğitimi veren Parti Okulu İzmir Koordinatörü Abdullah Aydemir, Urfa'ya ait oy pusulalarının İzmir'e gönderildiğini iddia etti.

Muharrem İnce'nin Menderes'teki mitingine saldırı

muharrem-incenin-menderesteki-mitingine-saldiri AKP ve MHP’li bir grup Rabia ve Bozkurt işaretleri yaparak Muharrem İnce’nin İzmir Menderes’te düzenlediği mitinginden ayrılan CHP’lilere saldırmak istedi.

CANLI- Muharrem İnce Menderes'te konuşuyor!

canli--muharrem-ince-mendereste-konusuyor CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce İzmir Menderes'te vatandaşlara sesleniyor

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ