• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

AHMET ŞIK HABERLERİ

Cumhuriyet davasında savcı mütaalasını açıklıyor

cumhuriyet-davasinda-savci-mutaalasini-acikliyor Cumhuriyet gazetesi yönetici ve yazarlarına yönelik aralarında Akın Atalay, Murat Sabuncu ve Ahmet Şık'ın da bulunduğu 2'si tutuklu 20 sanığın yargılandığı davaya devam ediliyor.

SÖZCÜ ve Cumhuriyet’e yönelik operasyonlar, sindirme girişimidir

sozcu-ve-cumhuriyete-yonelik-operasyonlar-sindirme-girisimidir Aralarında SÖZCÜ çalışanları Ulu ve Olgun’un da bulunduğu tutuklu gazetecilerle görüşen CHP milletvekilleri, “Toplumun geniş kesimlerine gözdağı veriliyor” dedi

Ahmet Şık'tan karar sonrası tarihi konuşma

ahmet-siktan-karar-sonrasi-tarihi-konusma- Ahmet Şık kararın açıklanmasından sonra tarihi bir konuşma yaptı.

CHP grup toplantısı

chp-grup-toplantisi CHP lideri Kılıçdaroğlu: Kadri Gürsel'in, Ahmet Şık'ın evi yok mu? Sözcü gazetesinin 2 muhabiri Gökmen ulu ve Mediha Olgun. Bunların da evi var yeri yurdu var. Neden serbest bırakılmıyorlar. Ama paraları

Kılıçdaroğlu’ndan Ahmet Şık ve Atilla Taş çıkışı

kilicdaroglundan-ahmet-sik-ve-atilla-tas-cikisi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu.

Gazetecilere özgürlük için buluştular

gazetecilere-ozgurluk-icin-bulustular Ahmet Şık'ın tutukluluğunun 100'üncü gününde gazeteciler Beyoğlu Tünel'de bir yürüyüş gerçekleştirdi.

CHP'li vekil Ahmet Şık'la konuştu

chpli-vekil-ahmet-sikla-konustu Yarkadaş: "Umarım komplo kaygısı gerçeğe dönüşmez."

'Berkin dosyasında polisler korundu'

berkin-dosyasinda-polisler-korundu Cumhuriyet muhabiri Ahmet Şık, öldürülmeden yarım saat önce eylemcilerle telefonda görüştü.

AİHM'den Nedim Şener ve Ahmet Şık kararı

aihmden-nedim-sener-ve-ahmet-sik-karari Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi, tutuklanarak yaklaşık bir yıl hapis yatan gazeteciler Nedim Şener ve Ahmet Şık'ın yaptığı "hak ihlali" başvurusunu karara bağladı. AİHM, Şener ve Şık'ı haklı buldu.

'AKP'nin elinde Cemaat'i bitirecek arşiv var'

akpnin-elinde-cemaati-bitirecek-arsiv-var Ahmet Şık: "Konu üç beş dershane meselesi değil yüzeydeki ve derindeki devlet aygıtına kimin sahip olacağı meselesi."

Ahmet Şık başından vuruldu

ahmet-sik-basindan-vuruldu Polis, aralarında milletvekili ve sanatçıların da bulunduğu binlerce kişiye saldırdı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ