• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ HABERLERİ

İşte BTK'nın ByLock mağdurları raporu

-iste-btknin-bylock-magdurlari-raporu- Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) ByLock mağdurlarının iradeleri dışında ByLock server’ına nasıl yönlendirildiğine ilişkin raporu ortaya çıktı. 

Türkiye'ninde içinde olduğu 74 ülkeye siber saldırı

turkiyeninde-icinde-oldugu-74-ulkeye-siber-saldiri Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Başkanı Ömer Fatih Sayan, Türkiye’nin de içinde olduğu 74 ülkeye siber saldırı yapıldığını duyurdu.

Wi-Fi’da yeni dönem… Kafede, otelde internete SMS’li takip

wi-fida-yeni-donem-kafede-otelde-internete-smsli-takip Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından dün Resmi Gazete’de yayımlanan yönetmeliğe göre, ücretsiz internet hizmeti veren kişi ve kurumlar, suç oluşturan içeriklere erişimi önleyici

Kritik uyarı: Görüntüleri yayan ve paylaşanlar...

kritik-uyari-goruntuleri-yayan-ve-paylasanlar Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu (BTK) Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan, Gaziantep'teki patlamaya ilişkin "Söz konusu görüntüleri yayınlayarak veya paylaşarak terörizmin amacına hizmet edenler hakkında

CHP'li vekilden çok kritik uyarı

chpli-vekilden-cok-kritik-uyari CHP İzmir Milletvekili Erdal Aksünger, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu aracılığıyla Erişim Sağlayıcıları Birliği’nin seçim gecesi interneti yavaşlatıp kapattırabileceğini ileri sürdü.

Bu kadar 'Sehven' biraz fazla

bu-kadar-sehven-biraz-fazla Bürokrasinin Teğmen Çelebi ile başlayan ''Sehven'' olayları, Kılıçdaroğlu'nun ifadeye çağrılmasıyla zirve yaptı.

AYM'den bir özgürlükçü karar daha!

aymden-bir-ozgurlukcu-karar-daha Bilgi Teknolojileri Kurumu'na yetki veren hükme de iptal...

Gülen'den cemaate uyarı

gulenden-cemaate-uyari Gülen, cemaati Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun takip kararına karşı uyardı.