• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

BOĞAZİÇİ KÖPRÜSÜ HABERLERİ

FETÖ’nün darbe yapacağını AKP’li Şirin Ünal’a ilettim

fetonun-darbe-yapacagini-akpli-sirin-unala-ilettim Astsubay Hüseyin G., 15 Temmuz’dan birkaç ay önce FETÖ’nün darbe yapacağını öğrendiklerini söyledi ve şöyle dedi: Edindiğim tüm bilgi ve belgeleri emekli Tümgeneral Şirin Ünal’a Binbaşı S.Y.

‘İntiharcı kadınlar’ serbest kaldı

intiharci-kadinlar-serbest-kaldi Boğaziçi Köprüsü'nde intihar eden adama "Atlasana, ne oyalıyorsun insanları" diye bağırdıkları iddia edilen 2 kadın mahkeme tarafından serbest bırakıldı.

Boğaz köprüsü gişelerinde kaza: 1 ölü

bogaz-koprusu-giselerinde-kaza-1-olu BOĞAZİÇİ Köprüsü gişelerde bir otomobil beton bariyere çarptı. Sürücü olay yerinde yaşamını yitirdi.

Vali Mutlu'dan rahatlatan açıklama

vali-mutludan-rahatlatan-aciklama "Asya'dan Avrupa'ya Golf Vuruşu" etkinliği nedeniyle 'Boğaziçi Köprüsü'nün trafiğe 5 saat kapalı kalacak mı?

Boğaziçi Köprüsü'nün silüeti değişecek

bogazici-koprusunun-silueti-degisecek Karayolları Genel Müdürü Cahit Turhan, haziran ayında ilanına çıkılıp, ağustos ayı sonuna kadar ihalesi tamamlanması hedeflenen Boğaziçi Köprüsü'nde, eğik olan askı halatların dikey hale

Boğaziçi Köprüsü’nün silüeti değişecek

bogazici-koprusunun-silueti-degisecek 2014 yazında bakıma alınacak Boğaziçi Köprüsü’nün silüeti de değişiyor. Yatay salınımlı halatlar bakım esnasında Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ndeki gibi dikey hale getirilecek ve köprünün

Boğaziçi Köprüsü'nde hem ölüm hem evlilik

bogazici-koprusunde-hem-olum-hem-evlilik Boğaziçi Köprüsü’ne çıkan bir kadın kendini aşağıya bırakarak intihar ederken aynı dakikalarda başka bir kadın ise, sevgilisinin köprüye yansıttığı lazerli evlenme teklifini kabul etti.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ