• DOLAR 3,8397 TL
  • EURO 4,5206 TL
  • Altın 153,3560 TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

CHP’NİN HABERLERİ

CHP'nin 'Paradise Belgeleri' önergesi AKP oylarıyla reddedildi

chpnin-paradise-belgeleri-onergesi-akp-oylariyla-reddedildi- CHP’nin siyasi parti genel başkanları ile başbakan ve bakanların vergi cennetlerinde bulunması muhtemel servetlerinin araştırılması için verdiği önergenin Meclis Genel Kurulu’ndaki görüşmeleri

AKP, vergi cennetinin yolcusu oldu

akp-vergi-cennetinin-yolcusu-oldu CHP’nin Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu, AKP hükümetinin 2006’da Kurumlar Vergisi Kanunu’nda değişiklik yaparak,“vergi cenneti” olarak bilinen ülkelere gönderilecek paralara

Gökçek istifa açıklaması yaparken Mansur Yavaş'tan olay tweet

-gokcek-istifa-aciklamasi-yaparken-mansur-yavastan-olay-tweet- Gökçek’in istifasına dair birçok yorum yapılırken, en dikkat çeken yorum eski rakibi Mansur Yavaş’tan geldi.

Mansur Yavaş hakkında yapılan o habere yanıt verdi

mansur-yavas-hakkinda-yapilan-o-habere-yanit-verdi- CHP’nin önceki seçimde Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Mansur Yavaş, o habere yanıt verdi.

CHP’nin İstanbul için ilk adayı belli oldu

chpnin-istanbul-icin-ilk-adayi-belli-oldu CHP'li Hamzaçebi, yerel seçimlerde CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olmak için yola çıktığını açıkladı.

Kılıçdaroğlu'nun bu fotoğrafı ilk kez ortaya çıktı!

kilicdaroglunun-bu-fotografi-ilk-kez-ortaya-cikti- Gazeteci Şükrü Küçükşahin, ‘Adalet İçin Yürümek’ isimli kitabında CHP’nin ‘Adalet Yürüyüşü’nün bilinmeyenlerini anlattı.

Fındık İçin Adalet Mitingi' başladı! Kılıçdaroğlu konuşuyor

findik-icin-adalet-mitingi-basladi-kilicdaroglu-konusuyor- CHP’nin fındık üreticilerinin yaşadığı sorunlara dikkat çekmek için başlattığı 'Fındık İçin Adalet Yürüyüşü' üçüncü gününde miting ile sürüyor. 

'Fındık İçin Adalet Yürüyüşü' üçüncü gününde mitingle sonlanıyor

findik-icin-adalet-yuruyusu-ucuncu-gununde-mitingle-sonlaniyor- CHP’nin fındık üreticilerinin yaşadığı sorunlara dikkat çekmek için başlattığı Fındık İçin Adalet yürüyüşü üçüncü gününde sürüyor.

Eğitim Çalıştayı: Bilim yok tarikatlar var

-egitim-calistayi-bilim-yok-tarikatlar-var- CHP’nin eğitim çalıştayı büyük ilgi gördü. Eğitim alanındaki demokratik kitle örgütlerinin yoğun katılım gösterdiği çalıştayda, eğitimin geldiği son nokta tartışıldı.

CHP’nin Çanakkale’de düzenleyeceği CHP Lideri Kemal

chpnin-canakkalede-duzenleyecegi-chp-lideri-kemal- Kılıçdaroğlu'nun açılış konuşması ile başlayacak olan ‘Adalet Kurultayı’nın programı ve konuşmacılar netleşti.  Kaynak: Adalet kurultayının programı belli oldu!

Adalet Kurultayı'nda gün sayısı netleşti! İşte ilk katılımcılar

adalet-kurultayinda-gun-sayisi-netlesti-iste-ilk-katilimcilar- CHP’nin Çanakkale’de yapacağı ‘Adalet Kurultayı’nın kaç gün olacağı belli oldu.

CHP’nin 2019 stratejisi nasıl olacak

chpnin-2019-stratejisi-nasil-olacak Siyaset, 2019 başkanlık seçimlerine yönelik adımlarını yavaş yavaş atıyor. Çeşitli senaryolar şimdiden konuşulmaya başlandı. CHP için İlhan Kesici ismi ortaya atılırken, partililer, “İsim

Enis Berberoğlu: Yanlış yapmadığımı bu adalet bile görecek

-enis-berberoglu-yanlis-yapmadigimi-bu-adalet-bile-gorecek- CHP’nin tutuklu milletvekili Enis Berberoğlu’yla görüşen CHP’li Aytuğ Atıcı, “Bir suç işlediği için değil, siyasi bir bedel ödediği için orada olduğunun bilincinde” dedi.

CHP’nin AİHM’den 3 talebi

-chpnin-aihmden-3-talebi- 16 Nisan referandumunu AİHM’ye götüren CHP’de, Tezcan talepleri sıraladı: Hakların ihlalinin tespiti, seçimin yenilenmesi isteği ve tazminat.

O AKP'li konuştu: Gül ve Arınç'ı uyardım dinlemediler

o-akpli-konustu-gul-ve-arinci-uyardim-dinlemediler- Tutuklu gazeteciler ve milletvekilleri sorunu tartışılırken, CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanması ve buna karşı başlatılan CHP’nin Adalet Yürüyüşü ile ilgili AKP içinden

CHP Grup Toplantısı yürüyüşte yapılacak

chp-grup-toplantisi-yuruyuste-yapilacak- CHP’nin Adalet Yürüyüşü sırasındaki güzergah noktalarından Bulak köyünde CHP MYK toplantısı yapıldı. Yarınki grup toplantısının ise Çamlıdere yol ayrımında yapılması kararlaştırıldı.

AKP krizden kendine 'akçeli kıyak’ çıkardı

-akp-krizden-kendine-akceli-kiyak-cikardi- CHP’nin protesto amaçlı terk ettiği TBMM Genel Kurulu’nda gece yarısı verilen önergeyle üniversiteye dönen milletvekillerine maaş kıyağı getirildi.

CHP’nin tarihi ‘Adalet Yürüyüşü’

-chpnin-tarihi-adalet-yuruyusu Cumhuriyet gazetesine operasyon, Sözcü'ye yönelik operasyon derken sıra CHP'ye geldi. CHP milletvekili Enis Berberoğlu, MİT TIR'ları haberi yüzünden casuslukla suçlanıp 25 yıl hapse çarptırıldı.

CHP’nin Adalet Yürüyüşü

chpnin-adalet-yuruyusu Cumhuriyet gazetesine operasyon, Sözcü'ye yönelik operasyon derken sıra CHP'ye geldi. CHP milletvekili Enis Berberoğlu, MİT TIR'ları haberi yüzünden casuslukla suçlanıp 25 yıl hapse çarptırıldı.

CHP şehitlere anıt istedi AKP ‘dua edin yeter’ dedi

chp-sehitlere-anit-istedi-akp-dua-edin-yeter-dedi- Kayseri’de 17 Aralık 2016’da yaşanan terör saldırısı sonucu 14 mehmetçik şehit oldu. CHP’nin şehitler için yapmak istediği anıta ise izin çıkmadı.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ