• DOLAR 3,7994 TL
  • EURO 4,6893 TL
  • Altın 162,4154 TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

CHP’NİN HABERLERİ

Cumhurbaşkanı adayı olacağı iddia edilmişti... CHP'li İlhan Kesici'den açıklama

cumhurbaskani-adayi-olacagi-iddia-edilmisti-chpli-ilhan-kesiciden-aciklama CHP’nin bir kitle partisi olmasını desteklediğini belirten İlhan Kesici, “Aday olsan iyi olur diyenler var ama benim adayım Kemal Kılıçdaroğlu’dur” dedi fakat "Herkesin görüşü değişebilir"

İşte CHP'de MYK için konuşulan isimler! Yarısı gidiyor

-iste-chpde-myk-icin-konusulan-isimler-yarisi-gidiyor- CHP’nin 36. Olağan Kurultayı’nda PM yenilenirken sıra Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun 2019’daki seçim sürecini birlikte yürüteceği kurmaylarını belirlemesine geldi. Kılıçdaroğlu’nun MYK

SONAR’ın son seçim anketinde çarpıcı sonuç: İkinci tura kalıyor…

sonarin-son-secim-anketinde-carpici-sonuc-ikinci-tura-kaliyor 2019 seçimiyle ilgili SONAR araştırma şirketinden çarpıcı bir anket yayımlandı. Yapılan son seçim anketinde Cumhurbaşkanlığı seçiminde kimse birinci turda seçimi kazanamıyor. yüzde 38,9 AKP Genel

CHP'de gözler İstanbul'da

-chpde-gozler-istanbulda- CHP’nin bugünkü İstanbul İl Kongresi’nde Canan Kaftancıoğlu ve il başkanı Cemal Canpolat yarışıyor.

CHP'Lİ KOÇ’TAN CHP’NİN HESAPLARI HAKKINDA FLAŞ AÇIKLAMA

chpli-koctan-chpnin-hesaplari-hakkinda-flas-aciklama CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, partisinin hesaplarıyla ilgili AK Parti’den gelen eleştirilere sert çıkarak, “Siyasetin finansmanı noktasındaki kriterlerine şu anda en net uyan parti Cumhuriyet

NATO’DA CHP-AKP koalisyonu

natoda-chp-akp-koalisyonu Washington'da yapılan NATO Parlamenter Asamblesi (PA) toplantısı, ABD’nin Kudüs ve YPG politikaları konusunda AKP ve CHP’nin dayanışmasına sahne oldu.

CHP'nin 'Paradise Belgeleri' önergesi AKP oylarıyla reddedildi

chpnin-paradise-belgeleri-onergesi-akp-oylariyla-reddedildi- CHP’nin siyasi parti genel başkanları ile başbakan ve bakanların vergi cennetlerinde bulunması muhtemel servetlerinin araştırılması için verdiği önergenin Meclis Genel Kurulu’ndaki görüşmeleri

AKP, vergi cennetinin yolcusu oldu

akp-vergi-cennetinin-yolcusu-oldu CHP’nin Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu, AKP hükümetinin 2006’da Kurumlar Vergisi Kanunu’nda değişiklik yaparak,“vergi cenneti” olarak bilinen ülkelere gönderilecek paralara

Gökçek istifa açıklaması yaparken Mansur Yavaş'tan olay tweet

-gokcek-istifa-aciklamasi-yaparken-mansur-yavastan-olay-tweet- Gökçek’in istifasına dair birçok yorum yapılırken, en dikkat çeken yorum eski rakibi Mansur Yavaş’tan geldi.

Mansur Yavaş hakkında yapılan o habere yanıt verdi

mansur-yavas-hakkinda-yapilan-o-habere-yanit-verdi- CHP’nin önceki seçimde Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Mansur Yavaş, o habere yanıt verdi.

CHP’nin İstanbul için ilk adayı belli oldu

chpnin-istanbul-icin-ilk-adayi-belli-oldu CHP'li Hamzaçebi, yerel seçimlerde CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olmak için yola çıktığını açıkladı.

Kılıçdaroğlu'nun bu fotoğrafı ilk kez ortaya çıktı!

kilicdaroglunun-bu-fotografi-ilk-kez-ortaya-cikti- Gazeteci Şükrü Küçükşahin, ‘Adalet İçin Yürümek’ isimli kitabında CHP’nin ‘Adalet Yürüyüşü’nün bilinmeyenlerini anlattı.

Fındık İçin Adalet Mitingi' başladı! Kılıçdaroğlu konuşuyor

findik-icin-adalet-mitingi-basladi-kilicdaroglu-konusuyor- CHP’nin fındık üreticilerinin yaşadığı sorunlara dikkat çekmek için başlattığı 'Fındık İçin Adalet Yürüyüşü' üçüncü gününde miting ile sürüyor. 

'Fındık İçin Adalet Yürüyüşü' üçüncü gününde mitingle sonlanıyor

findik-icin-adalet-yuruyusu-ucuncu-gununde-mitingle-sonlaniyor- CHP’nin fındık üreticilerinin yaşadığı sorunlara dikkat çekmek için başlattığı Fındık İçin Adalet yürüyüşü üçüncü gününde sürüyor.

Eğitim Çalıştayı: Bilim yok tarikatlar var

-egitim-calistayi-bilim-yok-tarikatlar-var- CHP’nin eğitim çalıştayı büyük ilgi gördü. Eğitim alanındaki demokratik kitle örgütlerinin yoğun katılım gösterdiği çalıştayda, eğitimin geldiği son nokta tartışıldı.

CHP’nin Çanakkale’de düzenleyeceği CHP Lideri Kemal

chpnin-canakkalede-duzenleyecegi-chp-lideri-kemal- Kılıçdaroğlu'nun açılış konuşması ile başlayacak olan ‘Adalet Kurultayı’nın programı ve konuşmacılar netleşti.  Kaynak: Adalet kurultayının programı belli oldu!

Adalet Kurultayı'nda gün sayısı netleşti! İşte ilk katılımcılar

adalet-kurultayinda-gun-sayisi-netlesti-iste-ilk-katilimcilar- CHP’nin Çanakkale’de yapacağı ‘Adalet Kurultayı’nın kaç gün olacağı belli oldu.

CHP’nin 2019 stratejisi nasıl olacak

chpnin-2019-stratejisi-nasil-olacak Siyaset, 2019 başkanlık seçimlerine yönelik adımlarını yavaş yavaş atıyor. Çeşitli senaryolar şimdiden konuşulmaya başlandı. CHP için İlhan Kesici ismi ortaya atılırken, partililer, “İsim

Enis Berberoğlu: Yanlış yapmadığımı bu adalet bile görecek

-enis-berberoglu-yanlis-yapmadigimi-bu-adalet-bile-gorecek- CHP’nin tutuklu milletvekili Enis Berberoğlu’yla görüşen CHP’li Aytuğ Atıcı, “Bir suç işlediği için değil, siyasi bir bedel ödediği için orada olduğunun bilincinde” dedi.

CHP’nin AİHM’den 3 talebi

-chpnin-aihmden-3-talebi- 16 Nisan referandumunu AİHM’ye götüren CHP’de, Tezcan talepleri sıraladı: Hakların ihlalinin tespiti, seçimin yenilenmesi isteği ve tazminat.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ