• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

CHP’NİN HABERLERİ

CHP'li Salıcı'dan 'ittifak' açıklaması

chpli-salicidan-ittifak-aciklamasi CHP Parti Örgütü ve Örgüt Yönetiminden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, yerel seçimlere giderken CHP’nin yerel seçim stratejisini anlattı.

'Seçimlerde en çok İnce çalışacak'

secimlerde-en-cok-ince-calisacak CHP’nin parti içi tartışmaları bitirerek kenetlenmiş şekilde yerel seçime hazırlanacağını belirten Salıcı, “İmza tartışmasını bitiriyoruz. CHP’de hiç kimsenin CHP’liliğini tartıştırmayız"

CHP’Lİ ÖZTRAK: “AKP’Lİ ŞENTOP’UN SÖZLERİ AKIL TUTULMASI”

chpli-oztrak-akpli-sentopun-sozleri-akil-tutulmasi CHP’nin Çorlu’daki tren kazasıyla ilgili vermiş olduğu araştırma önergesi hakkında AKP’li Şentop’un yaptığı değerlendirmelere, CHP’li Öztrak’tan sert cevap geldi.

'CHP’nin çok sert refleksine kamuoyu tanık olacak'

chpnin-cok-sert-refleksine-kamuoyu-tanik-olacak Yargıtay 16. Ceza Dairesi, yeniden milletvekili seçilen CHP'nin tutuklu vekili Enis Berberoğlu'nun dokunulmazlığı nedeniyle yapılan başvuruyla ilgili davanın durması istemini reddetti.

Çiğ köfteden sonra 15 Temmuz’da ‘pilav üstü döner’ dağıtılacak…

cig-kofteden-sonra-15-temmuzda-pilav-ustu-doner-dagitilacak TBMM’de 15 Temmuz darbe girişiminin 2. yıldönümünde Meclis bahçesinde halka pilav üstü döner dağıtılacak. Bu karar muhalefetin tepkisine neden oldu. Genel Kurul’un 15 Temmuz’da toplanması yönünde

CHP’nin Ekonomist Milletvekili Karabat: “Kabine açıklandıktan sonra en ağır bilanço ekonomide ortaya çıktı.

chpnin-ekonomist-milletvekili-karabat-kabine-aciklandiktan-sonra-en-agir-bilanco-ekonomide-ortaya-cikti Türk hisse senetleri yüzde 3, banka hisse senetleri ise yaklaşık yüzde 4 oranında düşmüştür. Türk lirası da dolar karşısında kabinenin açıklanmasını izleyen saatlerde ise yaklaşık yüzde 4 değer

CHP’nin TBMM Başkan adaylığı için Erdoğan Toprak’ın adı geçiyor

chpnin-tbmm-baskan-adayligi-icin-erdogan-toprakin-adi-geciyor CHP’nin Meclis Başkanı adayının Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başdanışmanı ve İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak olduğu iddia edildi.

CHP’nin yönetimi toplanıyor! İstifa iddiaları var…

chpnin-yonetimi-toplaniyor-istifa-iddialari-var Recep Tayyip Erdoğan'ın zaferiyle sonuçlanan 24 Haziran seçimlerinin ardından CHP yönetimi olağanüstü toplanıyor. İddialara göre masada Kılıçdaroğlu'nun istifası da var.

OHAL’de ekonomi 2 yılda dibe vurdu

ohalde-ekonomi-2-yilda-dibe-vurdu CHP’nin hazırladığı raporda, “Türk parası pul oldu, enflasyon azdı benzin ve mazot fiyatı arttı, ailelerin banka borcu katlandı” denildi

CHP, OHAL'in ekonomiyi nasıl vurduğunu tek tek anlattı

chp-ohalin-ekonomiyi-nasil-vurdugunu-tek-tek-anlatti CHP’nin İşveren Sendikaları ve Odalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak’ın koordinasyonunda hazırlanan OHAL raporunda, ekonomik göstergeler değerlendirildi.

Trabzon’u Nâzım Hikmet’le selamladı

trabzonu-nzim-hikmetle-selamladi CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Trabzon Cumhuriyet Meydanı’ndan Türkiye’ye seslendi. İnce, konuşmasına Nazım Hikmet’in Kuvayi Milliye Destanı’ndaki Karadenizlileri anlattığı bölüm

İşte CHP'nin listesinde son anda değişen isimler

iste-chpnin-listesinde-son-anda-degisen-isimler CHP’nin dün akşam basına sızan aday listesi, YSK’ye gidene kadar değişti.

CHP'de milletvekili listesinde sürpriz isimler!

chpde-milletvekili-listesinde-surpriz-isimler CHP’nin YSK”ya sunulacak aday listesinde Ankara’nın adayları da büyük oranda netleşti.

İnce, medya ambargosu devam ederse bunu yapacak

ince-medya-ambargosu-devam-ederse-bunu-yapacak CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, seçim kampanyasını başlattığı Yalova’daki mitingin birçok televizyon kanalı tarafından yayınlanmamasına tepki gösterdi...

'Kılıçdaroğlu CHP’nin adayını Akşener’e açıkladı'

kilicdaroglu-chpnin-adayini-aksenere-acikladi Kılıçdaroğlu, Akşener’le görüştü. Kılıçdaroğlu’nun CHP’nin adayını, ‘Gül’ uyarısı yapan Akşener’e söylediği, bu ismin Gül olmadığı öğrenildi.

PM VE MYK’DA ‘PRENSİP’ KARARI ALINDI

pm-ve-mykda-prensip-karari-alindi CHP’nin 24 Haziran’da yapılacak milletvekili ve cumhurbaşkanlığı seçimleri için yaptığı MYK ve PM toplantısında belediye başkanları hakkında sürpriz bir ‘prensip’ kararı’ alındı.

Dan Brown'un çevirmenine CHP’de sürpriz görev

dan-brownun-cevirmenine-chpde-surpriz-gorev Dan Brown'un çevirmeni CHP’nin yurtdışıyla iletişiminin şifresini çözecek

CHP’de kavgalı kurultay! Divan Başkanı’na küfür edilince…

chpde-kavgali-kurultay-divan-baskanina-kufur-edilince CHP’nin dün gece sona eren ve basına kapalı yapılan tüzük kurultayına kavgalar damga vurdu.

CHP kurultayında kritik maddeler kabul edildi

chp-kurultayinda-kritik-maddeler-kabul-edildi CHP’nin Tüzük Kurultayı’nda örgütle ilgili maddeler jet hızıyla geçmeye başladı. Parti Meclisi’ni düzenleyen 20 ve 21’inci maddeler de kabul edildi.

Kılıçdaroğlu'ndan 'ön seçim' açıklaması

kilicdaroglundan-on-secim-aciklamasi CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu CHP’nin 19. Olağanüstü Tüzük Kurultayı’nda konuşuyor.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ