• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

CUMHURBAŞKANI HABERLERİ

İnce'den Erdoğan'a reyting yanıtı: Gel de havan olsun

inceden-erdogana-reyting-yaniti-gel-de-havan-olsun Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Tunceli'de halka seslendi.

İnce'nin reytingi Erdoğan'ı kaça katladı? İşte rakamlar

incenin-reytingi-erdogani-kaca-katladi-iste-rakamlar Cumhurbaşkanı Erdoğan, İnce'nin televizyon davetine "Üzerimizden reyting sağlayacak" diyerek yanıt verdi. Ancak açıklanan reytingler, durumun tam tersi olduğunu gösteriyor.

İnce'den Ahmed Arif'li babalar günü mesajı

inceden-ahmed-arifli-babalar-gunu-mesaji Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, babalar günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

İnce: Ellerinden öpüyorum teyze, güvenini boşa çıkarmayacağım

ince-ellerinden-opuyorum-teyze-guvenini-bosa-cikarmayacagim CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, kendisi için dua edip şans dileyen yaşlı kadının videosunu "Ellerinden öpüyorum teyze, sizlerin güvenini boşa çıkarmayacağım" notu ile Twitter hesabından

Muharrem İnce: Muharrem Ağabeyiniz hepinizi atayacak

muharrem-ince-muharrem-agabeyiniz-hepinizi-atayacak CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Beykoz ve Üsküdar mitinglerinin ardından Sancaktepe'de İstanbul turuna devam ediyor.

Türkiye, cumhurbaşkanını ikinci turda belirleyecek

turkiye-cumhurbaskanini-ikinci-turda-belirleyecek Çalar Saat programıyla seçimin nabzını tutan İsmail Küçükkaya SÖZCÜ’ye konuştu. Küçükkaya, “Erdoğan ikinci turda ya Muharrem İnce’yle ya da Meral Akşener’le yarışacak” tahmininde bulundu ve

Mersin’de afiş kavgası farklı boyut kazandı

mersinde-afis-kavgasi-farkli-boyut-kazandi Mersin’de elektrik direklerine özel aparat yaptırılıp Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin afişlerinin indirilmesi için mahkeme kararı olmasına rağmen,

İşte Muharrem İnce'nin İstanbul'da bugün yapacağı programı

iste-muharrem-incenin-istanbulda-bugun-yapacagi-programi İşte Muharrem İnce'nin İstanbul'da yarınki programı CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce yarın İstanbul'un Anadolu yakasında bulunan ilçelerini gezecek.

İnce'den Suruç olaylarıyla ilgili ilk yorum

inceden-suruc-olaylariyla-ilgili-ilk-yorum CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, memleketi Yalova'nın Elmalık köyündeki evinin bahçesinde, yabancı basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Muharrem İnce Yalova'da konuşuyor - CANLI

muharrem-ince-yalovada-konusuyor---canli CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'de memleketi Yalova'da vatandaşlara sesleniyor.

Muharrem İnce Giresun'da konuşuyor - CANLI

muharrem-ince-giresunda-konusuyor---canli CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Giresun'da vatandaşlara sesleniyor.

Muharrem İnce'nin liderliği sürüyor

muharrem-incenin-liderligi-suruyor CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muhrrem İnce, her mecrada olduğu gibi sosyal medyada da en çok konuşulan aday olmaya devam ediyor.

Berat'tan sonra bir akıllara zarar borcam açıklaması da Bilal'den

berattan-sonra-bir-akillara-zarar-borcam-aciklamasi-da-bilalden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'dan ilginç bir 'borcam' açıklaması geldi.

Muharrem İnce'den Erdoğan'a 100 bin TL'lik tazminat davası

muharrem-inceden-erdogana-100-bin-tllik-tazminat-davasi CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Erdoğan'ın o sözleri nedeniyle tazminat davası açtı.

Muharrem İnce'ye kız kardeşinden sürpriz

muharrem-inceye-kiz-kardesinden-surpriz Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Beylikdüzü'nde gerçekleştirilen toplu iftar yemeğine katıldı.

'Bay Muharrem deyip durma millet de sana bay bay deyiverir'

bay-muharrem-deyip-durma-millet-de-sana-bay-bay-deyiverir Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Silivri'de halka seslendi.

'Erdoğan daha konuştuğunda yalanlanıyor, durum içler acısı'

erdogan-daha-konustugunda-yalanlaniyor-durum-icler-acisi Korkusuz Gazetesi yazarı Ümit Zileli, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kırdığı potları yazdı.

Muharrem İnce Berberoğlu'nu ziyaret edecek

muharrem-ince-berberoglunu-ziyaret-edecek CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce CHP tutuklu milletvekili Enis Berberoğlu'nu ziyaret edecek.

Muharrem İnce'den Kütahya'da video şov!

muharrem-inceden-kutahyada-video-sov CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Kütahya'da Erdoğan'a kısa videolarla yüklendi.

İnce'den Erdoğan'a çok konuşulacak buzdolabı göndermesi

inceden-erdogana-cok-konusulacak-buzdolabi-gondermesi CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Kütahya'da vatandaşlara seslendi.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ