• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

CUMHURBAŞKANI HABERLERİ

Otomobil alacaklar dikkat! O karar Resmi Gazete'de

otomobil-alacaklar-dikkat-o-karar-resmi-gazetede Otomotiv sektöründeki özel tüketim vergisi (ÖTV) matrah limitlerinin yeniden belirlenmesine ilişkin Cumhurbaşkanı kararı, Resmi Gazete’de yayımladı.

Muharrem İnce'den o iddiaya yalanlama

muharrem-inceden-o-iddiaya-yalanlama CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce hakkında çıkan o iddiayı yalanladı.

Muharrem İnce, ‘İBB adaylığı’ tartışmalarına son noktayı koydu

muharrem-ince-ibb-adayligi-tartismalarina-son-noktayi-koydu CHP'nin 24 Haziran'daki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, İstanbul adaylığı tartışmalarına son noktayı koydu. İnce, "Ben, Genel Başkan olarak Cumhurbaşkanı adayı olmak istiyorum" diye konuştu.

Erdoğan'ın İş Bankası açıklamalarına CHP'den ilk yanıt

erdoganin-is-bankasi-aciklamalarina-chpden-ilk-yanit Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’ın "İş Bankası CHP'nin etkisi altında olmamalı. Hazine'ye devredilmeli” sözlerine yanıt geldi.

İnce’den seçim gecesi açıklaması

inceden-secim-gecesi-aciklamasi CHP'nin 24 Haziran 2018 seçimleri Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, CNN Türk canlı yayınında konuştu. Seçim gecesi yaşananlara değinen İnce, "50 günde yarattığım coşkuyu bitirmeye yönelik bir

_Orman yangınına karşı işedik

_orman-yanginina-karsi-isedik Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan vadeli mevduat hesabı sahiplerini ilgilendiren bir kararname yayımladı.

_Erdoğan beni hayal kırıklığına uğrattı

_erdogan-beni-hayal-kirikligina-ugratti ABD Başkanı Donald Trump, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisini hayal kırıklığına uğrattığını söyledi.

Erdoğan seçimlerde o isimleri aday göstermeyecek

erdogan-secimlerde-o-isimleri-aday-gostermeyecek Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Mart 2019'da düzenlenecek yerel seçimler için mevcut milletvekillerini aday göstermeyeceği ifade edildi.

Gül'ün doktoru Akın İpek'le nasıl tanıştıklarını anlattı

gulun-doktoru-akin-ipekle-nasil-tanistiklarini-anlatti 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün Çankaya’da doktoru olan Sedat Caner, FETÖ sanığı, Akın İpek ile tanışmasını da anlattı..

Muharrem İnce: Demokrasiden ışık hızıyla uzaklaşıyoruz

muharrem-ince-demokrasiden-isik-hiziyla-uzaklasiyoruz Muharrem İnce, özelleştirmelerde ilk ve son kararın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a verilmesine tepki gösterdi.

İnce'den Erdin Bircan paylaşımı

inceden-erdin-bircan-paylasimi CHP'nin cumhurbaşkanı adayı gösterdiği Muharrem İnce, Twitter hesabından bir paylaşımda bulundu.

İnce, taahhütname verdi

ince-taahhutname-verdi Muharrem İnce, cumhurbaşkanı seçilemezse, olağanüstü kurultaya gidileceği yönündeki beyanını Noter'de tasdikledi.

Muharrem İnce: Bana bilgi akışı sağlanmadı

muharrem-ince-bana-bilgi-akisi-saglanmadi CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce canlı yayında soruları yanıtlıyor.

Alman basını: Erdoğan Berlin’e gidecek

alman-basini-erdogan-berline-gidecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Almanya'ya resmi ziyarette bulunacağı haber verildi. Bild gazetesi, Eylül ayı sonunda düzenleneceğini belirttiği ziyarete ilişkin haberini Berlin ve Ankara'daki

Yıldırım'dan CHP'li vekile: Cumhurbaşkanına soru soramazsınız

yildirimdan-chpli-vekile-cumhurbaskanina-soru-soramazsiniz CHP'li Ömer Fethi Gürer’in, Erdoğan tarafından yanıtlanması istemiyle verdiği yazılı soru önergesi, “Cumhurbaşkanına soru sorulamayacağı” gerekçesiyle iade edildi.

Eski bakandan Muharrem İnce'ye ziyaret

eski-bakandan-muharrem-inceye-ziyaret Eski SHP'li Adalet Bakanı Seyfi Oktay, CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'yi ziyaret etti.

Muharrem İnce: Ülkemizde ölüm sessizliği var

muharrem-ince-ulkemizde-olum-sessizligi-var 24 Haziran seçimlerinde CHP'nin cumhurbaşkanı adayı gösterilen Muharrem İnce, Twitter'dan paylaşımlarda bulundu.

CHP'li 72 vekil hakkında suç duyurusu

chpli-72-vekil-hakkinda-suc-duyurusu Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu ve 72 CHP'li vekil hakkında suç duyurusunda bulundu.

İnce'den ekonomi açıklaması

inceden-ekonomi-aciklamasi 24 Haziran seçimlerinde CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem ince, ekonomiye ilişkin paylaşımlarda bulundu.

Muharrem İnce'den Erdoğan'a 'damat' eleştirisi

muharrem-inceden-erdogana-damat-elestirisi CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, seçim sonrası giderek bozulan ekonomiyle ilgili yorumda bulundu.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ