• DOLAR 3,5268 TL
  • EURO 4,1383 TL
  • Altın 146,0907 TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

EMO HABERLERİ

SÖZCÜ ve Cumhuriyet’e yönelik operasyonlar, sindirme girişimidir

sozcu-ve-cumhuriyete-yonelik-operasyonlar-sindirme-girisimidir Aralarında SÖZCÜ çalışanları Ulu ve Olgun’un da bulunduğu tutuklu gazetecilerle görüşen CHP milletvekilleri, “Toplumun geniş kesimlerine gözdağı veriliyor” dedi

'TRT'nin yükünün sadece yurttaşlara yıkılması anlamına geliyor'

trtnin-yukunun-sadece-yurttaslara-yikilmasi-anlamina-geliyor- Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi Başkanı Mahir Ulutaş, TRT'ye bandrol kıyağına tepki gösterdi.

Dış basında 15 Temmuz: ‘Demokratik haklar zarar görüyor’

dis-basinda-15-temmuz-demokratik-haklar-zarar-goruyor- Dış basında yer alan 15 Temmuz anması yorumlarında Erdoğan'ın sert mesajlarına vurgu yapıldı. Washington Post 15 Temmuz'un siyasi bir sopa olarak kullanıldığını savundu.

ADD'den 15 Temmuz Açıklaması

addden-15-temmuz-aciklamasi Türkiye, “şeyhler, dervişler, müritler” ülkesi oldukça, 15 TEMMUZ’ların Yaşanması her zaman olanaklıdır, çare Atatürk’ün Laik ve demokratik Cumhuriyetini yeniden yaşama geçirmektir!

Ünlü gece kulübünden utandırdan 15 Temmuz partisi!

unlu-gece-kulubunden-utandirdan-15-temmuz-partisi Antalya ve Konya'da iki şubesi bulunan ünlü bir gece kulübü, yarın akşam için "15 Temmuz Demokrasi Partisi" organize etti. Tankların üzerine yürüyen vatandaşların görselinin kullanıldığı bir de

İngiliz gazetesinden flaş Türkiye analizi

ingiliz-gazetesinden-flas-turkiye-analizi İngiliz Guardian gazetesi, Türkiye'deki siyasi hava hakkındaki makalesinde, başarısız darbe girişiminin yıldönümüne 'yeniden canlanan Türk demokrasisinin damga vurduğunu' yazdı.

Partili HSK’dan yargıda kıyım

partili-hskdan-yargida-kiyim- Üyelerini Erdoğan’ın belirlediği HSK, ilk kararnamesinde Yargıçlar Sendikası’nın üyelerini sürdü, sosyal demokratları ve milliyetçileri tenzili rütbeye uğrattı.

Kılıçdaroğlu: Bütün dünya duysun, biz bir dikta yönetimiyle karşı karşıyayız

kilicdaroglu-butun-dunya-duysun-biz-bir-dikta-yonetimiyle-karsi-karsiyayiz CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Bütün dünya duysun, bütün dünya, biz Türkiye’de kendi topraklarımızda bir dikta yönetimiyle karşı karşıyayız. Kendi ülkemizde demokrasi istiyoruz,

CHP’nin Adalet Yürüyüşü

chpnin-adalet-yuruyusu Cumhuriyet gazetesine operasyon, Sözcü'ye yönelik operasyon derken sıra CHP'ye geldi. CHP milletvekili Enis Berberoğlu, MİT TIR'ları haberi yüzünden casuslukla suçlanıp 25 yıl hapse çarptırıldı.

İrgil: Sözcü, Türkiye'de demokrasi ve Cumhuriyet'in amiral gemisidir

irgil-sozcu-turkiyede-demokrasi-ve-cumhuriyetin-amiral-gemisidir Sözcü gazetesi çalışanları Mediha Olgun ve Gökmen Ulu’nun tutuklanmalarına tepki gösteren CHP'li İrgil, “İktidar darbenin üstüne örtmeye çalışıyor, darbe girişimini kullanarak muhalifleri tasviye

Kılıçdaroğlu' ndan 'çatı aday' açıklaması

kilicdaroglu-ndan-cati-aday-aciklamasi- Demokrat Parti’yi ziyaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Bugünden aday belirlemek gibi bir düşüncemiz olmadı” dedi.

Ankara-Washington hattında gerilimli trafik!

ankara-washington-hattinda-gerilimli-trafik ABD Başkanı Donald Trump'ın IŞİD'in Suriye'deki fiili başkenti Rakka'ya yönelik operasyon için PKK bağlantılı PYD/YPG güçlerini ağır silahlarla donatma kararı, Türkiye'de hemen her kesimin tepkisiyle

Trump’a büyük şok: O yetkisini kaldırıyorlar

trumpa-buyuk-sok-o-yetkisini-kaldiriyorlar ABD’de Demokrat Parti, devlet başkanının “nükleer silahlarla ilk saldırıyı yapma” yetkisini elinden almak için kanun teklifi sundu.

Alman hükümetine Türkiye baskısı: Müzakereler kesilsin

alman-hukumetine-turkiye-baskisi-muzakereler-kesilsin Alman Meclisi Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı ve iktidar ortağı Hristiyan Demokrat Birlik (CDU) üyesi Norbert Röttgen, hükümetinin Türkiye'ye karşı tutumunu eleştirdi.

Demokrasi okulu’nda bir alt sınıfa düşmek...

demokrasi-okulunda-bir-alt-sinifa-dusmek Haber Türk'de muharrem sarı kaya yazdı....

CHP lideri: Hayırcılar demokrasi zaferi yazdı

chp-lideri-hayircilar-demokrasi-zaferi-yazdi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, şaibeli referandumla ilgili açıklamalarda bulundu.

ABD'den flaş referandum yorumu

abdden-flas-referandum-yorumu Mark Toner: "Türkiye'de demokrasinin kalitesine ilişkin kaygılıyız.

Sessiz devrim’ OHAL’e döndü!

sessiz-devrim-ohale-dondu 2014 yerel seçimlerinde AKP’nin dağıttığı ‘rehber kitapta’ iktidarın demokrasi için attığı adımlar anlatıldı. Bugün ise kitapta yazanlar tamamen tersine döndü.

Ümit Özdağ 'HAYIR' için oran verdi

umit-ozdag-hayir-icin-oran-verdi MHP Genel Başkan adayı Ümit Özdağ, Kayseri Demokrasi Platformu'nun etkinliğinde konuştu.

İşte 16 Nisan gerçekleri

iste-16-nisan-gercekleri SÖZCÜ, referandumda neyin oylanacağını sordu, 3 ünlü hukukçu yanıtladı

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ