• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

HAMZAÇEBİ HABERLERİ

Akif Hamzaçebi CHP'nin oy oranını açıkladı

akif-hamzacebi-chpnin-oy-oranini-acikladi CHP Genel Sekreteri Akif Hamzaçebi, CNN Türk'te katıldığı programda CHP'nin oy oranını açıkaldı.

CHP kurultayı seyircisiz mi yapılacak? Belli oldu...

chp-kurultayi-seyircisiz-mi-yapilacak-belli-oldu- CHP Genel Sekreteri Akif Hamzacebi, görevi Önceki Genel Sekreter İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır'dan devraldı.

CHP'li Hamzaçebi: İktidarda halktan uzaklaşmış elit bir kadro var

chpli-hamzacebi-iktidarda-halktan-uzaklasmis-elit-bir-kadro-var- "İktidarda artık çıkış noktasındaki anlayıştan kopmuş elit bir kadro var"

CHP’nin İstanbul için ilk adayı belli oldu

chpnin-istanbul-icin-ilk-adayi-belli-oldu CHP'li Hamzaçebi, yerel seçimlerde CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olmak için yola çıktığını açıkladı.

CHP'li Hamzaçebi'den başkanlık mesajı

chpli-hamzacebiden-baskanlik-mesaji- CHP’den 2019 seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olabilecekler arasında adı geçen, CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi CHP grubunu

Hamzaçebi: Frak giymeye devam edeceğim

hamzacebi-frak-giymeye-devam-edecegim CHP’li Meclis Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili  Akif Hamzaçebi, parlamentoların gelenekleriyle yaşadığına dikkat çekerek “Geleneklerle oynamak doğru değildir. Belli ki frak giyilmesine karşı bir

Hamzaçebi: TBMM uysal parlamento olacaktır

hamzacebi-tbmm-uysal-parlamento-olacaktir CHP'li Hamzaçebi, “Bu değişikliklerle TBMM uysal parlamento olacaktır. Uysal parlamentonun bir yasa yapma imkânı olmayacaktır.

Hamzaçebi: Referandumdan sonra erken seçim olacak

hamzacebi-referandumdan-sonra-erken-secim-olacak CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, bir özel televizyonda katıldığı canlı yayın programında 16 Nisan'da yapılacak olan referandum sonrası erken seçimin olacağını söyledi

CHP'den Başbakan'a hodri meydan

chpden-basbakana-hodri-meydan Hamzaçebi: “Sayın Davutoğlu’na buradan bir çağrı yapıyorum, böyle kamuoyunda tereddüt yaratmaya yönelik açıklamalar yapmayın."

Hamzaçebi ve Toprak öne çıkıyor

hamzacebi-ve-toprak-one-cikiyor CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başbakan olmaması durumunda kabinede yer almayacağına yönelik açıklamaları da kulisleri hareketlendirdi. Alınan bilgilere göre CHP yönetimi, dönüşümlü

'Davutoğlu bir cep diktatörü'

davutoglu-bir-cep-diktatoru CHP'li Hamzaçebi: “Cami avlusunda siyaset yapılmıştır. Türkiye’de sanal başbakan var."

Bağış hakkındaki oylama usulsüz

bagis-hakkindaki-oylama-usulsuz Hamzaçebi: "Sonuçları itibari ile Bağış’ın Yüce Divan’a sevk edilmesi ya da edilmemesi konusunda bir karar çıkmamıştır."

Başbakan'ın Demirtaş'ı tehdit etmesi yanlış

basbakanin-demirtasi-tehdit-etmesi-yanlis Hamzaçebi: "Başbakan'ın, bir muhalefet partisi mensubunu tehdit etmesini de kesinlikle yanlış buluyorum."

CHP torba yasayı AYM'ye götürdü

chp-torba-yasayi-aymye-goturdu Hamzaçebi, 146 maddelik Torba Yasa’nın 23 maddesiyle ilgili iptal davasını açtıklarını söyledi.

CHP'den 'yeni parti' açıklaması

chpden-yeni-parti-aciklamasi Akif Hamzaçebi, CHP'nin kamp çalışmalarını değerlendirdi, Erdoğan'ın açıklamalarına tepki gösterdi.

Hamzaçebi: Genel seçimlerde MHP ile ittifak yok

hamzacebi-genel-secimlerde-mhp-ile-ittifak-yok CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, cumhurbaşkanı seçimiyle ilgili olarak, "MHP ile geliştirdiğimiz, ortaya koyduğumuz tutum o seçimde kalmıştır.

CHP'nin tezkere kriteri

chpnin-tezkere-kriteri Hamzaçebi: "Askeri harekat işin olmaması gereken boyutudur."

CHP TBMM GRUBU BU ÖDEVİNİ DAHA FAZLA ERTELEYEMEZ...

chp-tbmm-grubu-bu-odevini-daha-fazla-erteleyemez Algan HACALOĞLU: BU VURGUN VE YOZLAŞMAYA SON VERMENİN TAM ZAMANIDIR...

Kılıçdaroğlu: İş dünyası korkuyor

kilicdaroglu-is-dunyasi-korkuyor CHP lideri Kılıçdaroğlu, iş dünyasında korku" ve "endişenin" hâkim olduğunu söyledi.

Hamzaçebi'ye jandarma servisi

hamzacebiye-jandarma-servisi Akif Hamzaçebi, jandarma ekiplerinin servis aracıyla duruşma salonuna götürüldü.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ