• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

HER HABERLERİ

CHP'de değişim isteyenler: Her seçenek masada

chpde-degisim-isteyenler-her-secenek-masada Kurultay için imza veren CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan Habertürk TV'ye açıklamada bulundu.

FETÖ imamı itirafçı oldu, her şeyi anlattı

feto-imami-itirafci-oldu-her-seyi-anlatti İtirafçı olan bir FETÖ imamının teslim ettiği kozmik belgede, örgüt üyelerine anlatılan teknik takipten korunma tedbirleri yer alıyor.

Her şeyin sahtesini yapmış! Suçüstü yakalandı

her-seyin-sahtesini-yapmis-sucustu-yakalandi İstanbul'da sahte evrak operasyonunda bir kişi tutuklandı. Operasyon kapsamında yüzlerce sahte nüfus cüzdanı, sürücü belgeleri, ikamet izin kartları, yurtdışı oturma belgeleri, resmi kurumlara ait sahte

_Tarihin çöplüğü diktatörlerin yeridir

_tarihin-coplugu-diktatorlerin-yeridir CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, AKP'li Mahir Ünal'a, “Tarihin çöplüğü diktatörlerin yeridir. Türkiye’de kimin diktatör olduğunu herkes biliyor” sözleriyle yanıt

İstanbul Milletvekili Özgür KARABAT’IN,

istanbul-milletvekili-ozgur-karabatin Hükümetin Tarım Politikaları, Fiyat artışları Hakkında Basın Açıklaması

Kılıçdaroğlu, CHP'lileri uyardı: Her şeyi AKP'ye teslim ederiz

kilicdaroglu-chplileri-uyardi-her-seyi-akpye-teslim-ederiz CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve parlamento seçimlerinin ardından partisinin Merkez Yönetim Kurulu (MYK) ile bir toplantı yaptı.

Muharrem İnce: Herkes kazanacak

muharrem-ince-herkes-kazanacak CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, gazete, TV ve internet sitelerinin yayın yönetmenleriyle kahvaltıda buluştu. Muharrem İnce kahvaltının ardından basına kısa bir açıklama yaptı.

Muharrem İnce'nin liderliği sürüyor

muharrem-incenin-liderligi-suruyor CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muhrrem İnce, her mecrada olduğu gibi sosyal medyada da en çok konuşulan aday olmaya devam ediyor.

Hükümetten flaş açıklama: Her an her şey olabilir

hukumetten-flas-aciklama-her-an-her-sey-olabilir Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Irak'ın kuzeyinde devam eden operasyonlarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Kılıçdaroğlu: Sandıkların güvenliğini sağladık

kilicdaroglu-sandiklarin-guvenligini-sagladik Seçim günü herkesin sandığa gitmesini isteyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Sandıkların güvenliğini sağladık, hiç endişe etmeyin. Sandıklara da sahip çıkacağız. 25 Haziran'da bir

'Türkiye'de neyin olup bittiğinden herkesin haberi var'

turkiyede-neyin-olup-bittiginden-herkesin-haberi-var CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Alanya'da kanaat önderleri, muhtarlar, turizmciler ve STK temsilcileri ile bir araya geliyor.

CHP ve SHP'nin eski genel başkanları İnce'nin adaylığını yorumladı

chp-ve-shpnin-eski-genel-baskanlari-incenin-adayligini-yorumladi "Konuşmasıyla herkesin cumhurbaşkanı olabileceğini ilan etti, şansını da yükseltti”

YSK Başkanı Güven'den '100 bin imza' açıklaması

ysk-baskani-guvenden-100-bin-imza-aciklamasi Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sadi Güven, “Bizim alt yapımız kesinlikle var. Bu konuda herhangi bir sıkıntı yok. Personel sıkıntımız da yok. Bütün ilçe seçim kurullarına talimat verdik, yeteri kadar

Kılıçdaroğlu: Kavga edilecekse ben edeceğim

kilicdaroglu-kavga-edilecekse-ben-edecegim Kılıçdaroğlu, “Bizim cumhurbaşkanı adayımız Tayyip Erdoğan’a laf yetiştirmeyecek, kavga etmeyecek. O herkese eşit mesafede duracak. Kavga edilecekse ben edeceğim” dedi.

Hayır cephesinde Cumhurbaşkanlığı seçimi için yeni formül

hayir-cephesinde-cumhurbaskanligi-secimi-icin-yeni-formul Muhalefet, baskın seçim nedeniyle, “ilk turda herkes kendi adayını çıkarsın, ikinci turda en çok oyu alan desteklensin” stratejisini değiştirmeye hazırlanıyor.

Her 8 kişiden 1’inin parolası biliniyor

her-8-kisiden-1inin-parolasi-biliniyor Dünya hızla dijitalleşirken, kişisel verilerin korunması da her geçen gün daha çok önem kazanıyor. Ancak yapılan araştırmalar, kişisel verilerin ve güvenliğin en önemli parçalarından olan parolalar

CHP'den AYM'ye: Yıkın o duvarları...

chpden-aymye-yikin-o-duvarlari Yarkadaş: "AYM, milletvekili arkadaşımız Enis Berberoğlu'nun her geçen gün daha da anlamsızlaşan esaretine bir an önce son vermelidir."

İşte üniversiteyi kana bulayan Volkan Bayar

iste-universiteyi-kana-bulayan-volkan-bayar Ortaya çıkan ilk bilgiler, herkesi tehdit eden ve FETÖ'cü diye şikayet eden bir ismin Rektörlük ve YÖK tarafından korunduğu yönünde.

Bu araştırma çok konuşulur! Erdoğan’a güvenmeyenlerin oranı belli oldu

bu-arastirma-cok-konusulur-erdogana-guvenmeyenlerin-orani-belli-oldu Kuantum Araştırma şirketinin yaptığı anketten dikkat çekici sonuçlar çıktı. Toplumda en fazla "güven" duyulan kurum ise yine TSK olurken Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, toplumda, her 10 kişiden 5'i güvenirken,

CHP'den yandaş medyaya satılan o daire için ilk açıklama

chpden-yandas-medyaya-satilan-o-daire-icin-ilk-aciklama Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Engin Özkoç, "Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun her şeyi şeffaf, çocuklarının her şeyi şeffaf, kendisinin ailesinin, oğlunun her şeyi