Gerçek Sözcü Özel Haber

KILIÇDAROĞLU HABERLERİ

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu Elazığ'a gidiyor

chp-lideri-kemal-kilicdaroglu-elaziga-gidiyor CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, deprem sonrası incelemelerde bulunmak üzere yarın Elazığ'a gidecek.

Kemal Kılıçdaroğlu’ nun avukatına FETÖ'den iddianame

kemal-kilicdaroglu-nun-avukatina-fetoden-iddianame CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun avukatı Celal Çelik hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı.

Kılıçdaroğlu Ankara, İstanbul ve İzmir’de adayını işaret etti

kilicdaroglu-ankara-istanbul-ve-izmirde-adayini-isaret-etti CHP’de 28-29 Mart tarihlerinde yapılacak kurultay öncesinde gözler Ankara, İstanbul ve İzmir il kongrelerine çevrildi.

Kılıçdaroğlu'ndan Rahşan Ecevit'e veda: Siyaset dünyamızın önemli bir aktörünü uğurluyoruz

kilicdaroglundan-rahsan-ecevite-veda-siyaset-dunyamizin-onemli-bir-aktorunu-ugurluyoruz Kemal Kılıçdaroğlu, Rahşan Ecevit'in cenaze töreninde açıklamalarda bulundu.

Kılıçdaroğlu, CHP Eğitim Çalıştayı'nın açılışında konuşuyor - CANLI

kilicdaroglu-chp-egitim-calistayinin-acilisinda-konusuyor---canli CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Eğitim Çalıştayı'nın açılışında konuşuyor.

Kemal Kılıçdaroğlu 7 bin farklı ağaç için talimat verdi!

kemal-kilicdaroglu-7-bin-farkli-agac-icin-talimat-verdi Kılıçdaroğlu’nun talimatı üzerine Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, arboretuma her türlü desteğin sağlanacağını bildirdi.

Kılıçdaroğlu'ndan Ankara Siteler'e esnaf ziyafeti

kilicdaroglundan-ankara-sitelere-esnaf-ziyafeti Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Siteler'de esnaf ziyaretinde bulundu.

Kılıçdaroğlu' ndan Muharrem İnce açıklaması

kilicdaroglu-ndan-muharrem-ince-aciklamasi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gazetecilerle bir araya geldi. Gündemi değerlendiren Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce hakkında "Partide herkesin genel başkan adayı olma hakkı vardır" dedi.

Kılıçdaroğlu Erdoğan'a 'satranç' göndermeli dış politika eleştirisi

kilicdaroglu-erdogana-satranc-gondermeli-dis-politika-elestirisi CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, gündemi değerlendirdi: “Keşke birileri Erdoğan’a satranç nasıl oynanır, ‘üç hamle sonra neler olur’u anlatabilse”

CHP'de yeni yılın ardından ilk toplantı

chpde-yeni-yilin-ardindan-ilk-toplanti CHP MYK yarın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanacak.

Kılıçdaroğlu 'ndan Karamollaoğlu' na 'tezkere' ziyareti

kilicdaroglu-ndan-karamollaoglu-na-tezkere-ziyareti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nu ziyaret etti.

CHP, Libya tezkeresini destekleyecek mi? Kılıçdaroğlu açıkladı

chp-libya-tezkeresini-destekleyecek-mi-kilicdaroglu-acikladi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Libya tezkeresini desteklemeyeceklerini açıkladı. Kılıçdaroğlu, "Askerimizin kanının Arap çöllerinde dökülmesini istemiyoruz" dedi.

CHP Ankara'da Urla zirvesi

chp-ankarada-urla-zirvesi CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ve Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na Urla’da yaşanan süreçle ilgili bilgiler verdi.

Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM Genel Kurulu'nda konuşuyor

kemal-kilicdaroglu-tbmm-genel-kurulunda-konusuyor Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM Genel Kurulu'nda 2020 yılı Bütçe Kanunu teklifi üzerine CHP Grunu adına konuşuyor.

Kılıçdaroğlu ve Davutoğlu aynı etkinlikte

kilicdaroglu-ve-davutoglu-ayni-etkinlikte Davutoğlu ve Kılıçdaroğlu, Avrasya Sanayi ve İş Adamları Derneği Olağan Genel Kurulu’na katıldı

Yandaş Akit, Kılıçdaroğlu'nun avukatı Celal Çelik'i hedef gösterdi

yandas-akit-kilicdaroglunun-avukati-celal-celiki-hedef-gosterdi Birçok haberi ile Atatürkçü ve laik isimleri hedef gösteren Yeni Akit bir yenisine daha imza attı. Akit'in hedefinde bu kez Kılıçdaroğlu'nun Avukatı Celal Çelik vardı.

Yandaş Akit, Kılıçdaroğlu'nun avukatı Celal Çelik'i hedef gösterdi

yandas-akit-kilicdaroglunun-avukati-celal-celiki-hedef-gosterdi Birçok haberi ile Atatürkçü ve laik isimleri hedef gösteren Yeni Akit bir yenisine daha imza attı. Akit'in hedefinde bu kez Kılıçdaroğlu'nun Avukatı Celal Çelik vardı.

Kılıçdaroğlu yine Erdoğan'ın hedefi

kilicdaroglu-yine-erdoganin-hedefi AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun son grup toplantısında sarfettiği bazı sözler nedeniyle tazminat davası açtı.

Candaş Tolga Işık: Kim karıştıysa fişini çekmesi gereken bizzat Kılıçdaroğlu’dur

candas-tolga-isik-kim-karistiysa-fisini-cekmesi-gereken-bizzat-kilicdarogludur İsmi 'Saray'a giden CHP'li'nin haberinin yaptırılmaya çalışıldığı gazeteciler arasında geçen Posta gazetesi yazarı Candaş Tolga Işık'tan çarpıcı yazı.

Kılıçdaroğlu Karabağlar'da: Beyefendiyi aşağı indireceğiz

kilicdaroglu-karabaglarda-beyefendiyi-asagi-indirecegiz CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu İzmir Karabağlar Belediyesi Atatürk Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Açılış töreninde konuştu.

ANKARA - HAVA DURUMU

ANKARA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ