• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

SAĞLIK HABERLERİ

Skandal görüntülere soruşturma

skandal-goruntulere-sorusturma Adıyaman'da gittikleri taziye evinde ölen kişinin yakınlarının ağıtlarını taklit etikleri görüntüleri sosyal medyadan paylaşan iki 112 Acil sağlık görevlisi, Sağlık Bakanlığı tarafından görevden

Din dersi öğretmeni iken daire baskanı yapılan kişiden Üniversitede çifte taciz skandalı

din-dersi-ogretmeni-iken-daire-baskani-yapilan-kisiden-universitede-cifte-taciz-skandali KONYA Selçuk Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı'nda görevli T.O. ve Y.Ç. adlı kadınlar, daire başkanı H.H.S.'nin kendilerini taciz ettiği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.

İntegratif tıp nedir? İntegratif tıp yöntemleri nelerdir?

integratif-tip-nedir-integratif-tip-yontemleri-nelerdir Başınız ağrıdığında ya da vücudunuzda tanımlayamadığınız bir ağrı olduğunda, yediklerinizden uykunuzun kalitesine kadar birçok etkenin bu ağrıları tetiklediğini biliyor musunuz?

Kılıçdaroğlu'nun sağlık durumu hakkında yeni gelişme

kilicdaroglunun-saglik-durumu-hakkinda-yeni-gelisme CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu taburcu oldu.

İzmir Buca Belediyesi'nde dengeler değişiyor! Deniz yücel gidiyor, yerine o isim geliyor

izmir-buca-belediyesinde-dengeler-degisiyor--deniz-yucel-gidiyor-yerine-o-isim-geliyor CHP İzmir İl kongresi öncesi başkan adaylığı için kolları sıvayan Deniz Yücel CHP Buca Meclis üyeliği görevinden istifa edeceğini açıkladı. Yücel’den boşalacak Meclis üyeliği koltuğunun yeni

Deniz Baykal'dan mesaj var

deniz-baykaldan-mesaj-var- Prof. Dr. Erkan İbiş, Deniz Baykal'ın sağlık durumuna ilişkin açıklamalarda bulundu

Deniz Baykal'ın sağlık durumu hakkında açıklama

-deniz-baykalin-saglik-durumu-hakkinda-aciklama- Ankara Üniversitesi Rektörü İbiş, Deniz Baykal'ın sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı. İbiş Baykal'ın sağlık durumunun her gün daha iyiye gittiğini söyledi.

Canan Karatay: O kadınlar daha uzun yaşıyor

canan-karatay-o-kadinlar-daha-uzun-yasiyor- İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, Kırşehir Belediyesi tarafından organize edilen programda, sağlıklı yaşamanın püf noktalarını anlattı. Karatay, "Kolesterolü yüksek olan

CHP'li Baydar'dan Baykal'ın son durumuna ilişkin açıklama

-chpli-baydardan-baykalin-son-durumuna-iliskin-aciklama- CHP Aydın Milletvekili Metin Lütfi Baydar, eski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın sağlık durumu ile ilgili olarak, "Durumu gayet iyi" dedi.

Deniz Baykal'ın sağlık durumu ile ilgili açıklama

deniz-baykalin-saglik-durumu-ile-ilgili-aciklama- Deniz Baykal'ın sağlık durumu ile ilgili hastaneden açıklama yapıldı.

Soru Çalma Hattı Kurulan ÖSYM’yi Meclis Araştırmalıdır

-soru-calma-hatti-kurulan-osymyi-meclis-arastirmalidir İstanbul Milletvekili Dr. Ali Şeker TBMM’ye 1 ay önce ÖSYM sınavları için verdiği meclis araştırması önergesi sonrası, ÖSYM başkanının “10 yıllık sınavları inceleme açıklaması sözde

Baykal'ın sağlık durumu hakkında son açıklama

baykalin-saglik-durumu-hakkinda-son-aciklama- Deniz Baykal'ın doktoru Prof. Dr. İbiş sağlık durumuna ilişkin son açıklamalarda bulundu.

Sağlık sistemi çöktü; bedelini sağlık çalışanları ödüyor

-saglik-sistemi-coktu-bedelini-saglik-calisanlari-oduyor İstanbul Milletvekili Dr. Ali Şeker, Bimer üzerinden talep ederek aldığı Sağlık Bakanlığı’nın Beyaz Kod verilerini kamuoyuyla paylaştı ve sağlık sisteminin çöktüğünü, bunun bedelinin de

Şener Şen: Türkiye çok tuhaf noktaya geldi; gidiş iyi değil

sener-sen-turkiye-cok-tuhaf-noktaya-geldi-gidis-iyi-degil- Şener Şen, "Siyasilerin önderliğinde seviye o kadar düşürüldü ki. Yeraltı dünyasının deyimleriyle konuşuluyor. ‘Racon kesme’ diye bir şey var. Herkes buna özeniyor. Gidiş iyi bir gidiş değil.

Deniz Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili açıklama

-deniz-baykalin-saglik-durumuyla-ilgili-aciklama- Rektör İbiş: Deniz Baykal'ın yaşamsal bulguları ve genel durumu stabil. Olumlu yöndeyiz, umut veren gelişmeler var.

Deniz Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili son açıklama

-deniz-baykalin-saglik-durumuyla-ilgili-son-aciklama- Deniz Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili yapılan açıklamada "Bulgular daha olumlu, ödem çözülüyor" denildi.

Sağlıktaki yıpranma payı Meclis'e geliyor

sagliktaki-yipranma-payi-meclise-geliyor AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, "Sağlıktaki yıpranma payı Meclis'e geliyor" dedi.

Sağlık Bakanı Demircan'dan Deniz Baykal açıklaması

-saglik-bakani-demircandan-deniz-baykal-aciklamasi Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın tedavisini baştan itibaren yetkin hekimlerin yaptığını belirterek, "En doğru, en yerinde tedavi yapılmış ve devam ediyor" dedi.

Deniz Baykal'ın doktorlarından son açıklama

deniz-baykalin-doktorlarindan-son-aciklama- Deniz Baykal'ın doktorları Baykal'ın sağlık durumuna ilişkin açıklamalarda bulundu.

İşte Deniz Baykal'ın son sağlık durumu

-iste-deniz-baykalin-son-saglik-durumu- Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Erkan ibiş, CHP'nin eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ın sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ