• DOLAR 3,9309 TL
  • EURO 4,6148 TL
  • Altın 161,4001 TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

SAĞLIK HABERLERİ

Canan Karatay: O kadınlar daha uzun yaşıyor

canan-karatay-o-kadinlar-daha-uzun-yasiyor- İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, Kırşehir Belediyesi tarafından organize edilen programda, sağlıklı yaşamanın püf noktalarını anlattı. Karatay, "Kolesterolü yüksek olan

CHP'li Baydar'dan Baykal'ın son durumuna ilişkin açıklama

-chpli-baydardan-baykalin-son-durumuna-iliskin-aciklama- CHP Aydın Milletvekili Metin Lütfi Baydar, eski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın sağlık durumu ile ilgili olarak, "Durumu gayet iyi" dedi.

Deniz Baykal'ın sağlık durumu ile ilgili açıklama

deniz-baykalin-saglik-durumu-ile-ilgili-aciklama- Deniz Baykal'ın sağlık durumu ile ilgili hastaneden açıklama yapıldı.

Soru Çalma Hattı Kurulan ÖSYM’yi Meclis Araştırmalıdır

-soru-calma-hatti-kurulan-osymyi-meclis-arastirmalidir İstanbul Milletvekili Dr. Ali Şeker TBMM’ye 1 ay önce ÖSYM sınavları için verdiği meclis araştırması önergesi sonrası, ÖSYM başkanının “10 yıllık sınavları inceleme açıklaması sözde

Baykal'ın sağlık durumu hakkında son açıklama

baykalin-saglik-durumu-hakkinda-son-aciklama- Deniz Baykal'ın doktoru Prof. Dr. İbiş sağlık durumuna ilişkin son açıklamalarda bulundu.

Sağlık sistemi çöktü; bedelini sağlık çalışanları ödüyor

-saglik-sistemi-coktu-bedelini-saglik-calisanlari-oduyor İstanbul Milletvekili Dr. Ali Şeker, Bimer üzerinden talep ederek aldığı Sağlık Bakanlığı’nın Beyaz Kod verilerini kamuoyuyla paylaştı ve sağlık sisteminin çöktüğünü, bunun bedelinin de

Şener Şen: Türkiye çok tuhaf noktaya geldi; gidiş iyi değil

sener-sen-turkiye-cok-tuhaf-noktaya-geldi-gidis-iyi-degil- Şener Şen, "Siyasilerin önderliğinde seviye o kadar düşürüldü ki. Yeraltı dünyasının deyimleriyle konuşuluyor. ‘Racon kesme’ diye bir şey var. Herkes buna özeniyor. Gidiş iyi bir gidiş değil.

Deniz Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili açıklama

-deniz-baykalin-saglik-durumuyla-ilgili-aciklama- Rektör İbiş: Deniz Baykal'ın yaşamsal bulguları ve genel durumu stabil. Olumlu yöndeyiz, umut veren gelişmeler var.

Deniz Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili son açıklama

-deniz-baykalin-saglik-durumuyla-ilgili-son-aciklama- Deniz Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili yapılan açıklamada "Bulgular daha olumlu, ödem çözülüyor" denildi.

Sağlıktaki yıpranma payı Meclis'e geliyor

sagliktaki-yipranma-payi-meclise-geliyor AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, "Sağlıktaki yıpranma payı Meclis'e geliyor" dedi.

Sağlık Bakanı Demircan'dan Deniz Baykal açıklaması

-saglik-bakani-demircandan-deniz-baykal-aciklamasi Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın tedavisini baştan itibaren yetkin hekimlerin yaptığını belirterek, "En doğru, en yerinde tedavi yapılmış ve devam ediyor" dedi.

Deniz Baykal'ın doktorlarından son açıklama

deniz-baykalin-doktorlarindan-son-aciklama- Deniz Baykal'ın doktorları Baykal'ın sağlık durumuna ilişkin açıklamalarda bulundu.

İşte Deniz Baykal'ın son sağlık durumu

-iste-deniz-baykalin-son-saglik-durumu- Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Erkan ibiş, CHP'nin eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ın sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı.

'Baykal'ın beyni 30-35 yaşını aşmamış bir insanınki gibi'

baykalin-beyni-30-35-yasini-asmamis-bir-insaninki-gibi- Deniz Baykal'ın tedavi süreci ile yakından ilgilenen CHP Aydın Milletvekili Prof. Metin Lütfi Baydar, Baykal'ın sağlık durumu hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili son açıklama

baykalin-saglik-durumuyla-ilgili-son-aciklama- Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, Deniz Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili yeni bir açıklama yaptı.

Deniz Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili son açıklama

deniz-baykalin-saglik-durumuyla-ilgili-son-aciklama- Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, Deniz Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. İbiş, "Durumu ciddiyetini koruyor. Kötüye gidiş yok. Beyin ölümü kesinlikle yok" dedi.

İşte Baykal’ın son sağlık durumu

iste-baykalin-son-saglik-durumu CHP eski Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal dün akşam saatlerinde üçüncü operasyonu geçirdi. Sabah saatlerinde dünyaca ünlü beyin cerrahı Profesör Uğur Türe Cumhurbaşkanı

Baykal'ın sağlık durumuna ilişkin son açıklama

baykalin-saglik-durumuna-iliskin-son-aciklama- Eski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal beyninde oluşan basınç nedeniyle 3. kez ameliyat edildi.

Deniz Baykal'a müdahale eden ekip açıkladı

deniz-baykala-mudahale-eden-ekip-acikladi- Ankara Üniversitesi Rektörü Erkan İbiş ve Deniz Baykal'a müdahale eden ekip Baykal'ın son sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

Deniz Baykal'ı ziyaret eden Kılıçdaroğlu'ndan açıklama

deniz-baykali-ziyaret-eden-kilicdaroglundan-aciklama- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Üniversitesi İbn-i Sina Hastanesinde tedavi altına alınan eski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ı ziyaret için hastaneye

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ