• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

TÜSİAD HABERLERİ

TÜSİAD'tan laiklik çıkışı

tusiadtan-laiklik-cikisi TÜSİAD: Laiklik olmadan şiddet dalgaları engellenmez; sürekli OHAL güvenlik sorunlarını çözmez.

İş dünyasının psikolojisini bozdu

is-dunyasinin-psikolojisini-bozdu Türkiye’de her 100 kadından 36’sı şiddet mağduru

Kılıçdaroğlu TÜSİAD üyeleri ile buluştu

kilicdaroglu-tusiad-uyeleri-ile-bulustu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TÜSİAD Heyeti ile görüştü.

TÜSİAD'dan koalisyon turu

tusiaddan-koalisyon-turu TÜSİAD heyeti Davutoğlu, Kılıçdaroğlu ve MHP'yi ziyaret edecek

TÜSİAD'dan siyasilere kenetlenme çağrısı

tusiaddan-siyasilere-kenetlenme-cagrisi TÜSİAD, "Partilerimizin ülkenin menfaatleri etrafında kenetlenmelerini diliyoruz" dedi.

Erdoğan’dan TÜSİAD’a ‘kasetli’ eleştiri!

-erdogandan-tusiada-kasetli-elestiri Cumhurbaşkanı Erdoğan "Kim bilir belki onunla ilgili de montaj vardır"

Ülker’den ilham aldı paradigmaları yıkacak

ulkerden-ilham-aldi-paradigmalari-yikacak Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Ülker’in United Biscuits alımından çok etkilendiğini belirterek, “Biz de Koç Grubu olarak ana iş kollarımızın dışında böyle fırsatlara açık

TÜSİAD dik duramadı

tusiad-dik-duramadi Erdoğan’ın azarladığı TÜSİAD’a, Kılıçdaroğlu da yüklendi: Hukuktan uzaklaşmış birini niye toplantınıza çağırdınız

TÜSİAD'dan yargı bağımsızlığı vurgusu

tusiaddan-yargi-bagimsizligi-vurgusu TÜSİAD Başkanı Muharrem Yılmaz 'Yavaş demokrasinin büyümesi de yavaş olur' dedi ve hukukun üstünlüğü ile yargı bağımsızlığı konusundaki hassasiyetlerini dile getirdi.

TÜSİAD Başkanı'ndan Erdoğan'a yanıt

tusiad-baskanindan-erdogana-yanit TÜSİAD Başkanı Muharrem Yılmaz, CNN Türk ekranlarında yayınlanan Eğrisiyle doğrusuyla programında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Erdoğan TÜSİAD'ı tehdit etti

erdogan-tusiadi-tehdit-etti Başbakan Erdoğan, Ankara'nın ilçe başkan adaylarının tanıtım toplantısına katılıyor.

TÜSİAD: Faiz lobisinden ne kastedildiğini anlamıyorum

tusiad-faiz-lobisinden-ne-kastedildigini-anlamiyorum Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz, “Şiddet ve terör ortamını tümüyle ortadan kaldırabilecek çözüm sürecinde önemli bir mesafe

TÜSİAD’dan 1 Mayıs açıklaması

tusiaddan-1-mayis-aciklamasi Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü mesajla kutladı.

MÜSİAD’ıyla TÜSİAD’ıyla çözüme ‘yatırım’ yapın

musiadiyla-tusiadiyla-cozume-yatirim-yapin MÜSİAD’ın Olağan Genel Kurulu’na katılan Başbakan Erdoğan, MÜSİAD, TUSKON, TÜMSİAD, ASKON ve TÜSİAD gibi iş dünyası derneklerini Doğu ve Güneydoğu’ya yatırıma çağırdı

TÜSİAD'ın yeni yönetim listesi hazır

tusiadin-yeni-yonetim-listesi-hazir TÜSİAD'ın yeni başkanı olacak Muharrem Yılmaz, Genel Kurul'a sunulmak üzere aday Yönetim Kurulu asil ve yedek üye listesini oluşturdu.