• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

AÇILIŞ HABERLERİ

'O çocukların tamamını devlet memuru yapacağız'

o-cocuklarin-tamamini-devlet-memuru-yapacagiz Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kartal Belediyesi Yaşlı Bakım ve Huzurevi'nin açılış töreninde konuştu.

Kılıçdaroğlu'ndan kız istediler

kilicdaroglundan-kiz-istediler Kılıçdaroğlu, dün, toplu temel atma ve açılış töreni için geldiği Adana'nın merkez Çukurova ilçesinde, belediyede çalışan Aycan Kılan ile Ahmet Koçak'ın nişan yüzüklerini taktı.

CHP'li Haluk Koç: Bu olsa olsa şeytan ittifakıdır

chpli-haluk-koc-bu-olsa-olsa-seytan-ittifakidir CHP Genel Başkan Yardımcılar Haluk Koç, Faik Öztrak ve Seyit Torun, Kırklareli Belediyesi'nin toplu açılış ve temel atma törenlerine katıldı.

Akşener'den Erdoğan'a: "Bu millet 'hayır' diyor; inatlaşma"

aksenerden-erdogana-bu-millet-hayir-diyor-inatlasma- İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin il ve merkez ilçe başkanlığının açılışı için geldiği Uşak'ta, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan'ı eleştirdi.

Kılıçdaroğlu sert çıktı: "Size dünyayı dar edeceğim"

kilicdaroglu-sert-cikti-size-dunyayi-dar-edecegim- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muğla'da Gazi Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde yapılan Büyükşehir Belediyesi Toplu Açılış Töreni'nde konuştu.

Kılıçdaroğlu: Şu anda tek adam rejiminin fragmanını yaşıyoruz

-kilicdaroglu-su-anda-tek-adam-rejiminin-fragmanini-yasiyoruz- CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu Antalya'daki toplu açılış töreninde yaptığı açıklamada 'Şu anda tek adam rejiminin fragmanını yaşıyoruz" dedi.

Kılıçdaroğlu: 2019'da büyükşehiri alacağız / Canlı

kilicdaroglu-2019da-buyuksehiri-alacagiz---canli- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Nilüfer Belediyesi Tesis Açılış törenine katılıyor.

'Yıkım lansmanı' 775 bin liraya patlamış!

yikim-lansmani-775-bin-liraya-patlamis- “Atatürk Kültür Merkezi’nin yıkılıp yerine opera binası yapılması projesine ilişkin tanıtımı pazartesi günü yapacağını” duyurduğu 3. Kültür Şûrası’nın açılış toplantısının

CHP liderinden hodri meydan: Harekete geçirmezsen adam değilsin

chp-liderinden-hodri-meydan-harekete-gecirmezsen-adam-degilsin- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Edirne'nin Keşan İlçesi'nde açılış töreninde konuştu.

CHP'den Kahraman'a: Mustafa Kemal Atatürk nerede?

-chpden-kahramana-mustafa-kemal-ataturk-nerede- CHP'liler, 26. Dönem 3. Yasama yılı açılışında Atatürk'e değinmeyen İsmail Kahraman'a tepki gösterdi.

Meclis açılışında 'partili cumhurbaşkanı' sancısı

-meclis-acilisinda-partili-cumhurbaskani-sancisi- TBMM yeni yasama dönemine sancılı başlıyor.

TBMM’de para cezası uygulaması başlıyor

-tbmmde-para-cezasi-uygulamasi-basliyor- CHP Grup Başkanvekili Levent Gök ve beraberindeki heyetin iptali istemiyle Anayasa Mahkemesine taşıdığı iç tüzük değişikliği TBMM’nin 1 Ekim yeni yasama yılı açılışıyla uygulamaya konulacak.

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a: Sevsinler senin milliyetçiliğini

kilicdaroglundan-erdogana-sevsinler-senin-milliyetciligini- Kemal Kılıçdaroğlu CHP'nin 94'üncü Kuruluş Yıldönümü'nde Parti Meclisi Toplantısı'nın açılışı öncesi konuşuyor.

İzmir’deki toplu açılış töreninde gerilim

izmirdeki-toplu-acilis-toreninde-gerilim Başbakan Binali Yıldırım, kurtuluş günü, açılış ve temel atma törenleri gerçekleştirmek üzere İzmir’e geldi. Konuşma yaparken sloganlar üzerine töreni terk eden Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz

'Adalet talebimizin, hiçbir siyasi parti yanı yoktur'

-adalet-talebimizin-hicbir-siyasi-parti-yani-yoktur- Türkiye Barolar Birliği'nde, Adli Yıl Açılışı dolayısıyla 5 Eylül akşamı özel bir program düzenlendi.

CHP’nin Çanakkale’de düzenleyeceği CHP Lideri Kemal

chpnin-canakkalede-duzenleyecegi-chp-lideri-kemal- Kılıçdaroğlu'nun açılış konuşması ile başlayacak olan ‘Adalet Kurultayı’nın programı ve konuşmacılar netleşti.  Kaynak: Adalet kurultayının programı belli oldu!

CHP'li vekiller fuar alanını terk etti!

-chpli-vekiller-fuar-alanini-terk-etti- Bu yıl 86'ncısı gerçekleştirilen İzmir Enternasyonal Fuarı'nın açılışı sırasında protokol krizi yaşandı.

CHP PM toplantısı

chp-pm-toplantisi Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Parti Meclisi Toplantısının açılışında konuştu

Evet çıkarsa Bilal oğlan, hayır çıkarsa senin oğlan kazanacak

--evet-cikarsa-bilal-oglan-hayir-cikarsa-senin-oglan-kazanacak CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Kütahya'nın Simav İlçesi'ndeki mitingte, kendisini yağmur altında 1.5 saat bekleyen kalabalıktakilere, neden 'Hayır' oyu kullanmaları gerektiğini anlattı. Buradan

Tuğrul Türkeş: ‘Onu git Bahçeli’ye sor, gurban olduğum’

tugrul-turkes-onu-git-bahceliye-sor-gurban-oldugum Konya'da Tarım Fuarı'nın açılış törenine katıldıktan sonra dönüşte Kulu İlçesi'ne uğrayan Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, bir kafeteryada vatandaşlara anayasa değişiklik paketini anlattı.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ