• DOLAR 3,8397 TL
  • EURO 4,5206 TL
  • Altın 153,3560 TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

BELLİ OLDU HABERLERİ

CHP başvurmuştu: 500 bin kişinin gözü AYM'de!

chp-basvurmustu-500-bin-kisinin-gozu-aymde CHP'nin, polislerin özlük haklarının iyileştirilmesi için Anayasa Mahkemesine (AYM) götürdüğü yasa değişikliğinde karar günü belli oldu.

Türkiye ve Türk karşıtı siyasetçi eşbaşkan oldu

turkiye-ve-turk-karsiti-siyasetci-esbaskan-oldu Sağ popülist Almanya için Alternatif (AfD) partisinin Hannover kentinde yapılan kongrede eşbaşkanlar belli oldu. Seçimlerden önce Alman kabinesindeki Türk bakan Aydan Özoğuz'a "Anadolu'ya dön" diyen

CHP’de kurultay tarihi belli oldu!

chpde-kurultay-tarihi-belli-oldu CHP'den son dakika haberi.. CHP olağan kurultayı 3-4 Şubat 2018 tarihinde yapılacağı duyuruldu.

Benzine yapılacak zam miktarı belli oldu!

benzine-yapilacak-zam-miktari-belli-oldu- Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası benzine yapılacak olan yeni zammın miktarının 13 kuruş olacağını açıkladı.

CHP'nin Meclis Başkan adayı belli oldu

chpnin-meclis-baskan-adayi-belli-oldu- CHP'nin Meclis Başkan adayı Zekeriya Temizel olacak.

İşte CHP'nin yeni Meclis Başkanvekili

iste-chpnin-yeni-meclis-baskanvekili- CHP'de seçim heyecanı sürüyor, CHP'nin yeni Meclis Başkanvekili belli oldu.

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı belli oldu

chpnin-cumhurbaskani-adayi-belli-oldu 19 Ekim 2017 Perşembe - 7:46 | Son Güncelleme : 19 10 2017 - 7:46 CHP İstanbul milletvekili Gürsel Tekin, 2019 yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi için CHP'nin adayını belirlediğini

Ankara’da kritik görevin sahibi belli oldu

ankarada-kritik-gorevin-sahibi-belli-oldu OHAL komisyonu başkanı Selahattin Menteş, Kenan İpek'in istifasıyla boşalan Adalet Bakanlığı Müsteşarlığı görevine getirildi. İşte Resmi gazetenin bugünkü sayısında yer alan atama kararları...

Gülen cemaati medyasına ait binanın yeni sahibi belli oldu

-gulen-cemaati-medyasina-ait-binanin-yeni-sahibi-belli-oldu- Gülen cemaati medyasına ait binanın, yandaş Turkuvaz Medya Grubu'na devredildiği iddia edildi.

MTV'de artış miktarı belli oldu! Yüzde 40 olarak açıklanmıştı...

-mtvde-artis-miktari-belli-oldu-yuzde-40-olarak-aciklanmisti- MTV'de artış yüzde yüzde 40'tan 25'e çekildi.

Kahramanlara verilecek ödül belli oldu

kahramanlara-verilecek-odul-belli-oldu- Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu'nun kendi ödülyönetmeliğinde daha önce aldığı karar sayesinde, Avrupa Şampiyonu olan Ampute Milli Takımı'na ödül verilebilecek.

CHP’nin İstanbul için ilk adayı belli oldu

chpnin-istanbul-icin-ilk-adayi-belli-oldu CHP'li Hamzaçebi, yerel seçimlerde CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olmak için yola çıktığını açıkladı.

İstanbul'un yeni belediye başkanı belli oldu

istanbulun-yeni-belediye-baskani-belli-oldu- Kadir Topbaş'ın istifasından sonra boşalan İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanlığı koltuğuna AK Partili Mevlüt Uysal oturdu.

Almanya'daki seçimlerin galibi belli oldu!

almanyadaki-secimlerin-galibi-belli-oldu- Almanya’daki genel seçimin galibi Başbakan Angela Merkel’in liderliğindeki Hristiyan Demokrat Birlik Partisi (CDU) oldu.

Cihadın içeriği belli oldu: Savaş esirleri ganimet sayılır

cihadin-icerigi-belli-oldu-savas-esirleri-ganimet-sayilir Müfredatta temel ibadetler arasında yer alan “cihad” kavramının ayrıntısında “savaş esirleri ganimetin bir parçasıdır” denildi

Kod adı Abi... İşte Çağlayan'la ilgili ‘Older brother’ belgesi

kod-adi-abi-iste-caglayanla-ilgili-older-brother-belgesi- 17 - 25 Aralık Büyük Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu'nun merkezinde yer alan Zafer Çağlayan'la ilgili ABD'de hazırlanan dosyanın ayrıntıları belli oldu.

CHP’nin Çanakkale’de düzenleyeceği CHP Lideri Kemal

chpnin-canakkalede-duzenleyecegi-chp-lideri-kemal- Kılıçdaroğlu'nun açılış konuşması ile başlayacak olan ‘Adalet Kurultayı’nın programı ve konuşmacılar netleşti.  Kaynak: Adalet kurultayının programı belli oldu!

Jandarma ve Donanma komutanları belli oldu

jandarma-ve-donanma-komutanlari-belli-oldu Jandarma Genel Komutanlığı görevine, Korgeneral Arif Çetin, Donanma Komutanlığı'na Koramiral Ercüment Tatlıoğlu atandı.

Ankara'nın yeni emniyet müdürü belli oldu

ankaranin-yeni-emniyet-muduru-belli-oldu- Ankara Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan, emeklilik dilekçesini vererek yıllık izne ayrıldı. Ankara’nın yeni emniyet müdürü ise Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Servet Yılmaz oldu.

Tarımsal destekler belli oldu Komik rakamlar...

-tarimsal-destekler-belli-oldu-komik-rakamlar Çiftçi Kayıt Sistemi'ne (ÇKS) kayıtlı olan çiftçilere bu yıl ödenecek destekler belli oldu.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ