• DOLAR 3,8397 TL
  • EURO 4,5206 TL
  • Altın 153,3560 TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

CUMHURİYET GAZETESİ HABERLERİ

'180 derecelik dönüşe inanacak kadar saf olmak mümkün mü?'

180-derecelik-donuse-inanacak-kadar-saf-olmak-mumkun-mu- Cumhuriyet Gazetesi yazarı Ali Sirmen, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oy için Atatürkçü söyleme sarılmasını yazdı.

Behramoğlu'ndan Akşener yazısı: Solda bir arkadaşınız olarak...

behramoglundan-aksener-yazisi-solda-bir-arkadasiniz-olarak- Cumhuriyet gazetesi yazarı Ataol Behramoğlu, Meral Akşener’i ve başlattığı hareketi değerlendirdi.

SÖZCÜ ve Cumhuriyet’e yönelik operasyonlar, sindirme girişimidir

sozcu-ve-cumhuriyete-yonelik-operasyonlar-sindirme-girisimidir Aralarında SÖZCÜ çalışanları Ulu ve Olgun’un da bulunduğu tutuklu gazetecilerle görüşen CHP milletvekilleri, “Toplumun geniş kesimlerine gözdağı veriliyor” dedi

Cumhuriyet Gazetesi'nin avukatlarına destek olmak için

cumhuriyet-gazetesinin-avukatlarina-destek-olmak-icin Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda 18'inci "Adalet Nöbeti" tutuldu. Kaynak: 'Dayanışma devam ettikçe zafer bizim olacak'

Kılıçdaroğlu'ndan Cumhuriyet kararına ilk yorum

kilicdaroglundan-cumhuriyet-kararina-ilk-yorum- Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet gazetesi davasında gazeteciler hakkında verilen ara kararı değerlendirdi.

Altıok’tan Cumhuriyet Gazetesi davası ara kararına tepki

altioktan-cumhuriyet-gazetesi-davasi-ara-kararina-tepki CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Zeynep Altıok, Cumhuriyet Gazetesi yazarları için verilen ara kararın hukuki olmadığını söyledi.

ABD Dışişleri'nden Cumhuriyet çağrısı: Serbest bırakın

-abd-disislerinden-cumhuriyet-cagrisi-serbest-birakin- ABD Dışişleri Bakanlığı, Cumhuriyet gazetesi yönetici, yazar, muhabir ve avukatlarının yargılandığı davaya ilişkin açıklama yaptı

AB'den Cumhuriyet gazetesi için çağrı

abden-cumhuriyet-gazetesi-icin-cagri- Avrupa Birliği’nin yürütme organı olan Avrupa Komisyonu’nun Genişleme Müzakerelerinden Sorumlu Üyesi Johannes Hahn, Cumhuriyet gazetesi davasına ilişkin açıklama yaptı.

Enis Berberoğlu'ndan Cumhuriyet davasına çağrı

enis-berberoglundan-cumhuriyet-davasina-cagri- CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, Maltepe Cezaevi'nde tutuklu bulunan CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nu ziyaret ettiğini söyledi. Bakan, bugün İstanbul'da başlayacak Cumhuriyet Gazetesi davası

CHP’nin tarihi ‘Adalet Yürüyüşü’

-chpnin-tarihi-adalet-yuruyusu Cumhuriyet gazetesine operasyon, Sözcü'ye yönelik operasyon derken sıra CHP'ye geldi. CHP milletvekili Enis Berberoğlu, MİT TIR'ları haberi yüzünden casuslukla suçlanıp 25 yıl hapse çarptırıldı.

CHP’nin Adalet Yürüyüşü

chpnin-adalet-yuruyusu Cumhuriyet gazetesine operasyon, Sözcü'ye yönelik operasyon derken sıra CHP'ye geldi. CHP milletvekili Enis Berberoğlu, MİT TIR'ları haberi yüzünden casuslukla suçlanıp 25 yıl hapse çarptırıldı.

CHP Milletvekil Enis Berberoğlu tutuklandı!

-chp-milletvekil-enis-berberoglu-tutuklandi- Cumhuriyet Gazetesi’nde yayınlanan “MİT TIR’ları Suriye’ye silah taşıdı” haberinden dolayı açılan davanın 5. duruşmasında bugün karar çıktı.CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu hakkında

AİHM'den hükümete: Cumhuriyetçiler neden tutuklu?

-aihmden-hukumete-cumhuriyetciler-neden-tutuklu- Cumhuriyet Gazetesi yazar ve yöneticilerinin AİHM’ye yaptığı başvurunun öncelikli olarak ele alınmasının kabulünün ardından, mahkeme dün Türkiye’ye savunma için 2 Ekim’e kadar süre verdiğini

Kadri Gürsel hakkındaki Bylock suçlamasını böyle çürüttü!

kadri-gursel-hakkindaki-bylock-suclamasini-boyle-curuttu- Cumhuriyet gazetesine yönelik FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan gazeteci Kadri Gürsel, ByLock kullanan 92 şüpheliyle telefon irtibatının olduğu iddiasını çürüttü.

450 bin 'TERCİH' kaşesine ne oldu?

450-bin-tercih-kasesine-ne-oldu Cumhuriyet gazetesi yazarı Çiğdem Toker, YSK’nın 450 bin “Tercih” yazan mühür aldığını ancak bazı sandıklarda yine de “Evet” mührünün çıktığına dikkat çekti.

AKP kulislerinde Gül - Davutoğlu kaygısı

akp-kulislerinde-gul---davutoglu-kaygisi Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Erdem Gül, AKP kulislerinde konuşulanları yazdı.

CHP 'Mavi Boncuk'u nasıl seçti?

chp-mavi-boncuku-nasil-secti Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Erdem Gül, CHP'nin referandum kampanya müziğine dair bilinmeyenleri yazdı.

Cumhuriyet gazetesinin önünde silah sesleri

cumhuriyet-gazetesinin-onunde-silah-sesleri Cumhuriyet gazetesinin Şişli'de bulunan binasına gelen bir saldırgan 2 el ateş açtıktan sonra yakında bekleyen bir araca binerek kaçtı.

Bu kampanya çığ gibi büyüyor!

bu-kampanya-cig-gibi-buyuyor "Cumhurbaşkanına hakaret" iddiasıyla tutuklanan Cumhuriyet gazetesinin kantin işletmecisinin serbest bırakılması için imza kampanyası başlatıldı.

CHP liderinden o anneye Cumhuriyet Gazetesi

chp-liderinden-o-anneye-cumhuriyet-gazetesi CHP lideri Kılıçdaroğlu, grup toplantısına katılan bir anneye Cumhuriyet Gazetesi verdi.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ