Gerçek Sözcü Özel Haber

Genel

Kanal D Ana Haber bir anda buharlaştı...

kanal-d-ana-haber-bir-anda-buharlasti Kanal D, bugün ana haber bültenini yayınlamadı. Gerekçe ise bilinmiyor...

HSYK seçimlerinde 'çekil' baskısı

hsyk-secimlerinde-cekil-baskisi Hükümet HSYK seçimlerini kazanmak için her yolu denemiş. İbrahim Okur üstü kapalı tehdit edildi.

Artık otomobillere de zorunlu

artik-otomobillere-de-zorunlu Emniyet Genel Müdürlüğünün yayımladığı genelgeyle, 54 ilde otomobillere kış lastiği takma zorunluluğu getirildi.

Başbakanlık Otobüsü'nde oyuncak bebek

basbakanlik-otobusunde-oyuncak-bebek Başbakanlık otobüsü…Daha önce yaşanan kazalar, güvenlik görevlilerinin düşmesi ya da Erdoğan için özel koltuk kullanılmasıyla gündeme geldi.

Uçak yolcusu okyanusa düştü

ucak-yolcusu-okyanusa-dustu ABD'de uçak yolcusunun seyir esnasında okyanusa düştüğü iddia edildi. İhbar üzerine harekete geçen sahil güvenlik ekipleri arama kurtarma çalışması başlattı.

Alan'ın durumu bilmece gibi

alanin-durumu-bilmece-gibi TBMM Başkanı Cemil Çiçek bile, Alan’la ilgili kararın ne olacağına dair kesin konuşamıyor.

Başbakan'a türban yanıtı

basbakana-turban-yaniti Başbakan Erdoğan'ın türbanlı avukatlara ruhsat ve kimlik verilmediğine ilişkin medyaya yansıyan açıklamalarını Türkiye Barolar Birliği'nden açıklama geldi.

Akdeniz'de savaş tamtamları

akdenizde-savas-tamtamlari Rusya Doğu Akdeniz'e doğru ateşlenen iki balistik nesne tespit ettiğini açıkladı.

RTÜK Halk TV'yi özel denetliyor

rtuk-halk-tvyi-ozel-denetliyor HALK TV'ye RTÜK tarafından verilen para cezalarına tepki gösteren RTÜK Üyesi Ali Öztunç muhalif kanallara özel denetim yapıldığını belirtti.

Vekil duran adama küfretti

vekil-duran-adama-kufretti AKP’li vekiller “O... çocuğu!” diye bağırınca polis eylemci genci gözaltına aldı.

Kasımpaşa'nın yeni hedefi Santa Cruz

kasimpasanin-yeni-hedefi-santa-cruz Transfer döneminin en hızlı takımlarından birisi olan ve kadrosuna kaliteli isimleri katan Kasımpaşa'nın Paraguaylı Roque Santa Cruz'u transfer etmek için girişimlere başladığı iddia edildi.

Bu ücret çıldırtıyor

bu-ucret-cildirtiyor Danıştay, elektrik faturalarındaki ‘’Sayaç okuma bedelini’’usulsüz buldu ama 0.416 lira alınmaya devam ediliyor. Tahsilatın yıllık toplamı 100 milyon lirayı buluyor.

29 Haziran Milli Piyango Çekilişi Milli Piyango Tam Liste

29-haziran-milli-piyango-cekilisi-milli-piyango-tam-liste Milli Piyango çekilişi bugün.Milli Piyango çekilişi bu akşam yapılacak.Milli Piyango 29 Haziran çekilişi bugün yapılıyor.Milli Piyango çekilişi tam liste bilet sonuçları burada olacaktır.

Ege Perla 325 Bin Dolar'dan Başlıyor

ege-perla-325-bin-dolardan-basliyor Aralık 2015'te konutların teslim edileceği Ege Perla'da 65 adet home ofis, 111 adet konut yer alıyor.

Süper Loto Çekiliş Sonuçları

super-loto-cekilis-sonuclari Süper loto çekiliş sonuçları.27 haziran süper loto sonuçları burada.İşte süper loto çekiliş sonuçları.

Süper Loto Çekildi Süper Loto 27 Haziran Milli Piyango

super-loto-cekildi-super-loto-27-haziran-milli-piyango Süper loto bu akşam çekildi.27 haziran süper loto sonuçları burada.Süper loto saat 21.00 dan itibaren sitemizde oldu...

Kuzey Güney İki Kardeş Yüzleşti

kuzey-guney-iki-kardes-yuzlesti Kuzey Güney 80. bölüm veda kanal d izle. Güney, Kuzey'i vurdu fakat ölmedi. Kuzey Güney dizisi bittikten sonra Kıvanç Tatlıtuğ Meryem uzerli ile yeni bir projede yer alıcak. Kuzey Güney 80. bölüm

Şans Topu Çekilecek Şans Topu Sonuçları Tam Liste

sans-topu-cekilecek-sans-topu-sonuclari-tam-liste Şans Topu çekilişi.Şans Topu sonuçları burada olacak.Şans Topu çekilişi 26 Haziran sonuçları.Şans Topu bugün çekilecek.Şans Topu sonuçları hemen sitemizde olacaktır...

Yaz Tatili İçin Mekan Önerileri

yaz-tatili-icin-mekan-onerileri Tatil planları yaptığınız şu sıcak aylarda en gözde mekanlar neresi nereye giderim sorularınıza yanıt veriyoruz. Tatil yapmanız için en ideal yer neresi sizin için araştırdık.

Arka Sokaklar Zeynep'in Neden Öldüğü ortaya Çıktı

arka-sokaklar-zeynepin-neden-oldugu-ortaya-cikti Arka Sokaklar Kanal D ekranlarında yayınlanan polisiye dizi ilk bölümü 31 Temmuz 2006 yılında yayınlanmaya başlamıştı ve yedinci sezon finali ise geçen hafta ekranlara geldi. Arka Sokaklar Zeynep neden