• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

İÇİN HABERLERİ

CHP'de ikinci imza girişimi

chpde-ikinci-imza-girisimi Muhaliflerin gündeminde yargıya gitmek veya tüzük kurultayı için imza toplamak seçenekleri var.

CHP yönetiminden kurultay kararı

chp-yonetiminden-kurultay-karari Kurultay için ıslak imzaların teslim edilmesi için gereken süre bugün doldu. CHP'den kurultay için toplanan imzalarla ilgili açıklama geldi. Yapılan açıklamada 569 imza toplandığı belirtildi, "Kurultay

CHP'de değişim isteyenler: Her seçenek masada

chpde-degisim-isteyenler-her-secenek-masada Kurultay için imza veren CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan Habertürk TV'ye açıklamada bulundu.

Çağrı Heyeti'nden kurultay çağrısı

cagri-heyetinden-kurultay-cagrisi CHP Genel Merkezi, 569 imzanın toplandığı ve kurultay için yeterli sayıya ulaşılamadığını açıkladı.

Kılıçdaroğlu için imza veren vekil de kurultay istedi

kilicdaroglu-icin-imza-veren-vekil-de-kurultay-istedi CHP'de Kılıçdaroğlu'na destek açıklaması yapan 129 vekil arasında yer alan isimden yeni açıklama.

CHP’de kurultay talep eden çağrı heyetinden Muharrem Erkek’e yanıt

chpde-kurultay-talep-eden-cagri-heyetinden-muharrem-erkeke-yanit CHP'de kurultay talep eden çağrı heyeti tarafından yapılan yazılı açıklama ile kendilerine olağanüstü kurultay için gerekli olan 630 imzanın hiçbir şekilde teslim edilmediğini bildiren CHP Genel Başkan

Gaye Usluer imza sayısını açıkladı

gaye-usluer-imza-sayisini-acikladi CHP'de olağanüstü kurultay toplanması için toplanan imzalar, genel merkeze teslim edildi.

CHP'nin gündemi kurultay değil 'vizyon toplantıları'

chpnin-gundemi-kurultay-degil-vizyon-toplantilari CHP'de muhaliflerin kurultay için topladığı imzalar yarın teslim edilecekken, Genel Merkez'den gündemimiz 'vizyon toplantıları' açıklaması geldi.

CHP’li Sancar’dan askerler için kanun teklifi

chpli-sancardan-askerler-icin-kanun-teklifi CHP Denizli Milletvekili H. Teoman Sancar, vatani görevini yapan askerlerin şehir içi ulaşım araçlarından ücretsiz yararlanması için kanun teklifi verdi.

Benzin fiyatlarında inanması güç tablo

benzin-fiyatlarinda-inanmasi-guc-tablo Türk ekonomisi unutulmaz günlerden geçiyor. Başka ürünlerin vergisi artırıldığı için benzin ve motorinde ÖTV sabit. Eğer böyle olmasaydı dün benzine gelen 22 kuruş zamla birlikte benzinin litre fiyatı

CHP'de son dönemeçte delegelere yakın markaj

chpde-son-donemecte-delegelere-yakin-markaj CHP’de delegelerin olağanüstü kurultay için başlattığı imza toplama süresi dün sona erdi ancak sayı tartışması bitmedi.

İrfan Değirmenci'den CHP'ye 'kurultay' çağrısı

irfan-degirmenciden-chpye-kurultay-cagrisi CHP'de değişim için kritik gün bugün; gözler imza sayısında.

İşletmeler için tehlike çanları çalıyor

isletmeler-icin-tehlike-canlari-caliyor Türkiye’deki en son ekonomik gelişmeleri değerlendiren İngiliz Financial Times Gazetesi, dövizin gidişatı yüzünden Türkiye’de işletmeler için tehlike çanlarının çaldığını yazdı.

FETÖ üyelerini taşıyan bot alabora oldu! Beş kişi öldü

feto-uyelerini-tasiyan-bot-alabora-oldu-bes-kisi-oldu Balıkesir'in Ayvalık ilçesinden yasa dışı yollarla Yunanistan'ın Midilli Adası’na gitmek isteyen ve FETÖ mensubu oldukları değerlendirilen 16 kişinin içinde bulunduğu şişme botun alabora olması sonucu

Önce Anıtkabir’de Atatürk’e küfretti sonra özür diledi

once-anitkabirde-ataturke-kufretti-sonra-ozur-diledi Anıtkabir ziyaretinde çektiği videoda Atatürk'e ağır hakaretlerde bulunan genç kız sosyal medyada gündem oldu. Görüntüleri paylaşılıp tutuklanması için kampanya başlatılan genç kız pişman olduğunu

CHP'de 'değişim' isteyen muhaliflerden yeni video

chpde-degisim-isteyen-muhaliflerden-yeni-video CHP'de 'Umut için reform' adıyla kurultay isteyen muhalifler Muharrem İnce'nin Cumhurbaşkanlığı adaylığı sürecinde görsellerinin yer aldığı yeni bir video hazırladı. Hazırlanan videoyu, İnce'nin

Bedellide öğrenciler için yeni düzenleme

bedellide-ogrenciler-icin-yeni-duzenleme Temel askerlik eğitimlerinin tatil dönemlerine kaydırılabilir.

Aytuğ Atıcı sakalını kestirecek

aytug-atici-sakalini-kestirecek 2 yıl süren OHAL'in sona ermesinin ardından CHP eski Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı'dan açıklama geldi. OHAL'i protesto etmek için sakalını uzatan Atıcı, OHAL'in sona ermesinin ardından sakalını

Danıştay, İnce'yi eleştiren üyesi için karar verdi

danistay-inceyi-elestiren-uyesi-icin-karar-verdi Danıştay Başkanlık Kurulu, Muharrem İnce’yi eleştiren tweet atan Danıştay üyesi Aysel Demirel hakkındaki soruşturma talebini reddetti.

Kılıçdaroğlu' ndan kurultay açıklaması

kilicdaroglu-ndan-kurultay-aciklamasi Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na kurultay için toplanan imzaları sordu.