• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

KONUŞULAN HABERLERİ

Parti Meclisi sonrası Koridorlarda konuşulanlar!..

-parti-meclisi-sonrasi-koridorlarda-konusulanlar CHP’de 24 Haziran seçimleri sonrası tartışmalar ve iddiaların ardı arkası gelmiyor. Doğal olarak herkesin gözü, Söğütözü’nde bulunan Anadolu Bulvarı No:12 deki binaya çevrilmiş neler olduğunu

Muharrem İnce'nin liderliği sürüyor

muharrem-incenin-liderligi-suruyor CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muhrrem İnce, her mecrada olduğu gibi sosyal medyada da en çok konuşulan aday olmaya devam ediyor.

Abdullah Gül aday olacak mı? Sessizliğini bozdu!

abdullah-gul-aday-olacak-mi-sessizligini-bozdu 24 Haziran seçiminde cumhurbaşkanı adaylığı konuşulan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, suskunluğunu bozdu.

AKP kulislerinde konuşulan senaryo

akp-kulislerinde-konusulan-senaryo 24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala art arda çeşitli senaryolar ortaya çıkıyor.

İşte CHP'de adaylık için konuşulan isimler

iste-chpde-adaylik-icin-konusulan-isimler CHP’de aday belirlemek ve olası ittifak için Kılıçdaroğlu salı günü PM’den yetki isteyecek.

'Hiç duymadığınız cumhurbaşkanı adayları'

hic-duymadiginiz-cumhurbaskani-adaylari Korkusuz Gazetesi yazarı Can Ataklı, 2019 cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin konuşulan adayları yazdı.

İşte CHP'de MYK için konuşulan isimler! Yarısı gidiyor

-iste-chpde-myk-icin-konusulan-isimler-yarisi-gidiyor- CHP’nin 36. Olağan Kurultayı’nda PM yenilenirken sıra Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun 2019’daki seçim sürecini birlikte yürüteceği kurmaylarını belirlemesine geldi. Kılıçdaroğlu’nun MYK

Sosyal medya Gökmen Ulu’nun tahliyesini konuşuyor! Destek yağıyor

sosyal-medya-gokmen-ulunun-tahliyesini-konusuyor-destek-yagiyor Gökmen Ulu, 174 gün sonra tahliye oldu, özgürlüğüne kavuştu. Gökmen Ulu'nun tahliye kararı sosyal medyada en çok konuşulan konular (trend topic) arasına girdi.

Cumhurbaşkanı adaylığı Kılıçdaroğlu’ na yakışır

cumhurbaskani-adayligi-kilicdaroglu-na-yakisir 2019 için adaylığı konuşulan Yılmaz Büyükerşen, “Benim düşüncem cumhurbaşkanlığı için Sayın Kılıçdaroğlu’nun aday olmasıdır. Şu anda ‘aday olmayacağım’ diyor ama fikri değişebilir”

CHP'li Çiçek'ten Melih Gökçek yorumu: Başkanlığı bırakırsa..

chpli-cicekten-melih-gokcek-yorumu-baskanligi-birakirsa CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, Erdoğan'ın AKP içinde yaptığı operasyon çerçevesinde istifa ettirileceği konuşulan Ankara Büyükşehir Belediy Başkanı Melih Gökçek hakkında açıklama yaptı.

Cem Yılmaz, valinin fotoğrafını paylaştı...

cem-yilmaz-valinin-fotografini-paylasti- Cem Yılmaz'ın twitter hesabından Antalya Valisi Münir Karaloğlu'nun Çin ziyareti sonrası çok konuşulan fotoğrafını paylaşması dikkat çekti.

İşte AKP MYK'de konuşulanlar!

iste-akp-mykde-konusulanlar AKP, MYK ve MKYK’da, cumhurbaşkanlığı sistemini öngören anayasa değişikliği teklifi ile ilgili referandum sonuçlarını masaya yatırdı

AKP'liler bu videoyu konuşuyor

akpliler-bu-videoyu-konusuyor Sosyal medyada yayınlanan bir video günün en çok konuşulan konusu oldu. Referandumda 'evet' çıkması halinde AKP'nin yeterli oy alıp tek başına iktidara gelmesinin zor olduğu gerçeği anlatılan video AKP'li

AKP kulislerinde Gül - Davutoğlu kaygısı

akp-kulislerinde-gul---davutoglu-kaygisi Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Erdem Gül, AKP kulislerinde konuşulanları yazdı.

AKP’de gizlenen gözaltı

akpde-gizlenen-gozalti Ankara kulislerinde konuşulanlara göre, AKP’li büyük bir şehrin belediye başkanı gözaltına alındı.

Fuat Avni yakalandı

fuat-avni-yakalandi Twitter'ın en çok konuşulan isimlerinden biri olan Fuat Avni, dün gece yarısı saat 03:00'te yapılan operasyonla yakalandı.

Putin en çok buna kızıyor!

putin-en-cok-buna-kiziyor Rus savaş uçağının Türk F-16 jetleri tarafından düşürülmesinin ardından, sosyal medyada konuşulanlar analiz edildi

Bugün konuşulan konu başlıkları belli oldu

bugun-konusulan-konu-basliklari-belli-oldu CHP - AKP koalisyon görüşmesi sonrası AKP heyeti adına Ömer Çelik açıklama yapıyor.

Koalisyon pazarlığında iki sinyal

koalisyon-pazarliginda-iki-sinyal AKP'de en çok konuşulan konuların başında, koalisyon seçeneklerinin yanı sıra olası bir seçimde 3 dönem kapsamına girecek milletvekillerinin durumu var.

Kemal Derviş, 7 Haziran seçim sonuçlarını değerlendirdi.

kemal-dervis-7-haziran-secim-sonuclarini-degerlendirdi CHP'nin içinde olacağı bir koalisyon hükümetinde bakan olarak yer alma olasılığı konuşulan Kemal Derviş, 7 Haziran seçim sonuçlarını değerlendirdi.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ