• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

MAFYA HABERLERİ

Cumhurbaşkanı adaylığı Kılıçdaroğlu’ na yakışır

cumhurbaskani-adayligi-kilicdaroglu-na-yakisir 2019 için adaylığı konuşulan Yılmaz Büyükerşen, “Benim düşüncem cumhurbaşkanlığı için Sayın Kılıçdaroğlu’nun aday olmasıdır. Şu anda ‘aday olmayacağım’ diyor ama fikri değişebilir”

CHP'den Erdoğan'ın 'racon' sözlerine ilk yorum

chpden-erdoganin-racon-sozlerine-ilk-yorum- CHP'den Erdoğan'a: "Raconu mafya babaları keser."

'Evet' kampanyasına mafya desteği!

evet-kampanyasina-mafya-destegi Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen’in başlattığı “Evet” kampanyasına suç örgütü lideri Sedat Peker’den de destek geldi.

Mafya bozuntusu Sedat Peker’in ifadeleri dururken

mafya-bozuntusu-sedat-pekerin-ifadeleri-dururken CHP'li vekiller akademisyenlerin gözaltına alınmasına "Sedat Pekerli tepki" gösterdi.

Rus mafya liderinin cezaevindeki seks skandalı olay yarattı

rus-mafya-liderinin-cezaevindeki-seks-skandali-olay-yaratti Rusya'nın Sverdlovsk bölgesinde hapis yatan bir mafya lideri, kendisini kontrole gelen insan hakları gözlemcisiyle seks yaparken kameralara takıldı

Mustafa Sarıgül ifade verdi

mustafa-sarigul-ifade-verdi Hayri İnönü ve eşi Nazlı İnönü'nün ''mafyayla tehdit edildiği" iddialarına ilişkin yürütülen soruşturma Mustafa Sarıgül'e uzandı.

'Şişli'de mafyadan güç alıyorlar'

sislide-mafyadan-guc-aliyorlar Başbakan Ahmet Davutoğlu: "CHP bir aydır sadece Şişli ile uğraşıyor. Şişli’yi çözemediler. Cumhuriyet’in partisi diyorlar ama Şişli'de meğer Mustafa Sarıgül’den oğluna bir saltanat kurmaya

İrfan Şahinbaş atölyesine silahlı saldırı

irfan-sahinbas-atolyesine-silahli-saldiri Devlet Tiyatroları’nın içinde İrfan Şahinbaş Atölye Sahnesi ve atölyelerinin de bulunduğu alanı mafya bastı, dört yaralı var.

Türkiye'de yolsuzluk görünür hale geldi

turkiyede-yolsuzluk-gorunur-hale-geldi İtalya'da mafyayla mücadelenin efsanevi savcısı, şimdinin Senato Başkanı Grasso "Türkiye'de yolsuzluk görünür hale geldi, sürpriz olmadı" diyor.

Cinayetin altındaki manzara

cinayetin-altindaki-manzara Uyuşturucu çetesi, Adalar manzaralı mahalleye göz diken arazi mafyasıyla bağlantılı.

İngiliz mafya listesine Türk babalar da girdi

ingiliz-mafya-listesine-turk-babalar-da-girdi İngiliz Organize Suçlar Bürosu, ülkenin en tehlikeli adamlarından oluşan 145 kişilik bir liste yayınladı.

Mafyanın kızı yarışırsa...

mafyanin-kizi-yarisirsa İtalyan polisi televizyonda bir şarkı yarışmasına katılan kızı için insanları tehdit ederek oy yollamalarını isteyen mafya babasını yakaladı.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ