• DOLAR 3,8169 TL
  • EURO 4,6708 TL
  • Altın 163,8511 TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

SÖZCÜ HABERLERİ

CHP'li Tezcan'dan Bekir Bozdağ'a sert tepki: Anlaşılan...

-chpli-tezcandan-bekir-bozdaga-sert-tepki-anlasilan- CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ın Anayasa Mahkemesi’nin Alpay ve Altan kararıyla “yasaların çizdiği sınırı aştığı”

Sözcü Yazarı Sinan Meydan’dan yakın tarihe ışık tutacak bir kitap daha

sozcu-yazari-sinan-meydandan-yakin-tarihe-isik-tutacak-bir-kitap-daha Ünlü tarihçi Sinan Meydan'ın kaleme aldığı "Yüzyılın Kitabı", bugün yaşadığımız güncel olayların, 1860'lardan1960'lara uzanan tarihsel arka planlarını anlatıyor, böylece tarihle bugüne ışık

Bu suskunluk nedendir, anlamak mümkün değil

-bu-suskunluk-nedendir-anlamak-mumkun-degil Sözcü Gazetesi Yazarı Rahmi Turan, AKP hükümeti ve Genelkurmay'ın Ege'de işgal altındaki Türk adaları hakkındaki sessizliğine değindi.

Erdoğan'ın başkan yardımcısı adaylarını açıkladı

-erdoganin-baskan-yardimcisi-adaylarini-acikladi- Sözcü Gazetesi yazarı Emin Çölaşan, Devlet Bahçeli'nin Erdoğan'a desteğini köşesine taşıdı.

Bülent Tezcan'dan OHAL tepkisi: Bonzai bağımlılığı gibi oldu

bulent-tezcandan-ohal-tepkisi-bonzai-bagimliligi-gibi-oldu- Bonzai bağımlılığı gibi olduŞirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor?'a CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan konuk oldu.

"Artık gitme bir yere… İlla bir şey satıyorlar nereye gitsen"

artik-gitme-bir-yere-illa-bir-sey-satiyorlar-nereye-gitsen Sözcü Gazetesi yazarı Murat Muratoğlu, 2017 yılının ihracat rakamlarının rekor olarak sunulmasına tepki gösterdi.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, yarın Beşiktaş Belediyesi'ne gidecek!

chp-lideri-kilicdaroglu-yarin-besiktas-belediyesine-gidecek- CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun İstanbul’a gideceğini açıkladı.

"Hükümet seçilmiş belediye başkanlarına kumpas kuruyor"

-hukumet-secilmis-belediye-baskanlarina-kumpas-kuruyor- Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan Genel Merkezde düzenlenen basın toplantısında konuştu.

CHP'den yılın son açıklaması! Erdoğan'a sert yanıt...

-chpden-yilin-son-aciklamasi-erdogana-sert-yanit- CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, AK Parti Genel Başkanı Erdoğan’ın sözlerine cevaben hazırladığı yazılı basın açıklamasında, "Erdoğan iftiraya devam ediyor"

"CHP'li Hazinedar'a kumpas deşifre oldu"

chpli-hazinedara-kumpas-desifre-oldu- Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan Genel Merkezde bir basın toplantısı düzenleyerek gündeme ilişkin açıklamalar yaptı.

CHP’li Tezcan: İktidar eliyle sivil silahlı çete kurma maddesidir karşı çıktığımız bu

chpli-tezcan-iktidar-eliyle-sivil-silahli-cete-kurma-maddesidir-karsi-ciktigimiz-bu CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, son yayınlanan KHK'lara ilişkin, "Bu hükümle getirilen şey, darbeye karşı direnmeyi meşrulaştıran bir düzenleme değildir. Bu hükümle

CHP'den çok sert KHK tepkisi: Bu KHK'lar yeni bir darbe bildirisidir

chpden-cok-sert-khk-tepkisi-bu-khklar-yeni-bir-darbe-bildirisidir- CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, yayınlanan 695 ve 696 sayılı OHAL Kanun Hükmünde Kararnameleri hakkında yazılı basın açıklaması yaptı.

"Fatih Portakal'ın bütün kabahati..."

-fatih-portakalin-butun-kabahati- Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan, Fox Tv ana haber sunucusu Fatih Portakal'a yönelik yapılan ölüm tehdidiyle ilgili, "Fatih Portakal'ın bütün kabahati doğruları söylemek" yorumunda bulundu.

'Kılıçdaroğlu'nun 'hodri meydanı'na karşılığı heyecanla bekliyorum'

kilicdaroglunun-hodri-meydanina-karsiligi-heyecanla-bekliyorum Sözcü Gazetesi yazarı Ümit Zileli, CHP'nin Kemal Kılıçdaroğlu'nun ailesinin malvarlığının araştırılmasını isteyen önergesisini köşesine taşıdı

‘Hayırsever Reza’ ‘Hain Reza’ olunca… Yalı muamması…

hayirsever-reza-hain-reza-olunca-yali-muammasi Reza Zarrab'ın, çivi çakılmasının bile yasak olduğu yalılarına yaptırdığını 'kaçak' restorasyonu Sözcü 2 buçuk yıl önce Türkiye'nin gündemine taşımıştı. O dönem 'hayırsever işadamı' olan

Rusya, Yemen'deki diplomatik varlığını askıya aldı

-rusya-yemendeki-diplomatik-varligini-askiya-aldi- Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, Moskova'nın başkent Sana'daki durum nedeniyle Yemen'deki diplomatik varlığını askıya almaya karar verdiğini söyledi.

CHP’den İçişleri Bakanı Soylu’ya hodri meydan

chpden-icisleri-bakani-soyluya-hodri-meydan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik sözlerini değerlendirerek, “Bulunduğu makam

CHP'den hükümete çağrı

chpden-hukumete-cagri- Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan CHP Genel Merkezi’nde basın toplantısı yaptı.

Bu iş ciddileşsin ülke krize falan girmez, direkt batar'

bu-is-ciddilessin-ulke-krize-falan-girmez-direkt-batar- Sözcü Gazetesi yazarı Murat Muratoğlu, Erdoğan'ın "Malvarlığını başka ülkelere kaçıran işadamları" açıklaması hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Erdoğan ve yakınlarına kötü haber!

-erdogan-ve-yakinlarina-kotu-haber- CHP Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, Kemal Kılıçdaroğlu’nun TBMM Grubu’nda açıkladığı belgeleri Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na teslim etti.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ