• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

SADECE HABERLERİ

The Guardian'dan Türkiye yorumu: 'Sadece ismi kaldırılıyor'

the-guardiandan-turkiye-yorumu-sadece-ismi-kaldiriliyor Önceki gün kaldırılan OHAL dünya basınında geniş yer buldu.

İstanbul Milletvekili Özgür KARABAT’IN,

istanbul-milletvekili-ozgur-karabatin Hükümetin Tarım Politikaları, Fiyat artışları Hakkında Basın Açıklaması

CHP’de 24 il başkanı adaylık için istifa etti

chpde-24-il-baskani-adaylik-icin-istifa-etti Metropollerden sadece Ankara ve Adana’dan istifa geldi. Televizyoncu İrfan Değirmenci de aday oldu.

Karamollaoğlu: Ülkenin meselelerini konuşan yok

karamollaoglu-ulkenin-meselelerini-konusan-yok AKP iktidarının politikalarını sert bir dille eleştiren Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu, “Siyasette bu sıralarda sadece ve sadece sen ve ben kavgası hakim. Ülkenin meselelerini konuşan kimse yok.

İran’da düşen Türk uçağı ile ilgili yeni iddia: Bir kişi kayıp

iranda-dusen-turk-ucagi-ile-ilgili-yeni-iddia-bir-kisi-kayip İran Adli Tıp Kurumu, pazar günü İran hava sahasında düşen Türk uçağında yaşamını yitiren yolcular üzerinde yaptığı DNA testi sonucu cenazelerin sadece 10 kişiye ait olduğunu açıkladı.

Kılıçdaroğlu: Belediye başkanlarının karnesini tek tek tutuyorum

kilicdaroglu-belediye-baskanlarinin-karnesini-tek-tek-tutuyorum CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu; “Sadece milletvekillerinin değil, belediye başkanlarının karnesini de tutuyorum. O da hazır” dedi.

DİDEM ENGİN EMEKLİLERİMİZİN MAAŞ ÇİLESİNİ MECLİS'E TAŞIDI

didem-engin-emeklilerimizin-maas-cilesini-meclise-tasidi EMEKLİLERİMİZ BU SEÇİMLERDE MAAŞLARINA GÖZ DİKEN AKP’YE DEĞİL, HAKLARINI KORUYAN CHP’YE OY VERECEKTİR

Geçmeyen araçlara 1.3 milyar TL ödenecek

gecmeyen-araclara-13-milyar-tl-odenecek İzmit Körfezi’nde yapılan Osmangazi Köprüsü’nde araç geçiş hedefleri tutmayınca, Hazine’ye sadece 1 yıllık maliyet 1.3 milyar TL oldu.

Hamile çocuk skandalında korkunç tablo

hamile-cocuk-skandalinda-korkunc-tablo Hamile çocuk skandalının görünenden daha büyük olduğunu ifade eden gazeteci Deniz Zeyrek, "Söz konusu hastane için telaffuz edilen rakamlar sadece 5 ay 9 günlük bir listeden alınan rakamlar. Bir yıllık

FETÖ’nün 999 şirketi TMSF’de

fetonun-999-sirketi-tmsfde El konulan ve Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’na geçen FETÖ bağlantılı 999 şirketten sadece ikisinin satılabildiği açıklandı. CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin’in soru önergesine verilen yanıtta,

Skandal_Tezsiz, hatta cümlesiz doktora tezi!

skandal_tezsiz-hatta-cumlesiz-doktora-tezi Tezi olmayan ve Erzurum Atatürk Üniversitesi tarafından kabul edilen doktora tezi tartışma yarattı. YÖK'ten 'biz sadece yayınladık, onay vermedik' açıklaması geldi.

Kılıçdaroğlu'ndan 'büyük ödül' için ilk yorum

kilicdaroglundan-buyuk-odul-icin-ilk-yorum- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Demokrasi Ödülü hakkında konuştu: "Bu ödül sadece benim değil hepimizin."

İşte Saray'ın masrafları!

iste-sarayin-masraflari- Sayıştay raporu, Cumhurbaşkanlığı’na ve Saray’a akan parayı gözler önüne serdi. Saray’a sadece temizlik için 2 milyon lira harcanırken, diğer kalemlerle birlikte harcananı telaffuz etmek bile güç...

‘Siyasi arpalığa’ 3.5 milyon lira

siyasi-arpaliga-35-milyon-lira- AKP’nin getirdiği “bakan yardımcılığı” sisteminin sadece ücret temelinde devlete maliyetinin yıllık 3.5 milyon lira olduğu ortaya çıktı.

AKP'de Kadir Topbaş'tan sonra Eskişehir şoku

-akpde-kadir-topbastan-sonra-eskisehir-soku- 7 kişiden oluşan komisyonun raporunda sadece 2 AKP’li üyenin imzası yer aldı ve Karacan’ın talebiyle ilgili “olumlu” kararı verdiler.

Ahmet Hakan: Erdoğan'a acı bir haberim var...

-ahmet-hakan-erdogana-aci-bir-haberim-var- Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın ABD'de söylediği “Eğitim için Batı’ya gönderilenlerin çoğu, Batı’nın sadece kültürünü alarak ve benliklerini kaybederek ülkelerine

Kılıçdaroğlu: Erdoğan’ın tek gündemi var o da benim

kilicdaroglu-erdoganin-tek-gundemi-var-o-da-benim Et ve sütte yaşanan sorunları üreticilerden dinlemek için Balıkesir'e gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Fındık üreticisinin sorunları var. Bütün Türkiye konuşuyor. Ama sadece konuşmayan

6-7 Eylül’ün tanıkları anlatıyor: Sadece yağma değil canımıza kasıt vardı

6-7-eylulun-taniklari-anlatiyor-sadece-yagma-degil-canimiza-kasit-vardi Bugün tarihe bir kara leke olarak geçen 6-7 Eylül olaylarının 62’nci yıldönümü. Yaşayanlar o günleri anlattı

'TRT'nin yükünün sadece yurttaşlara yıkılması anlamına geliyor'

trtnin-yukunun-sadece-yurttaslara-yikilmasi-anlamina-geliyor- Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi Başkanı Mahir Ulutaş, TRT'ye bandrol kıyağına tepki gösterdi.

Memduh Boydak, Binali Yıldırım ve iki bakanın adını verdi

-memduh-boydak-binali-yildirim-ve-iki-bakanin-adini-verdi- 68 sanıklı "FETÖ" davasının duruşmasında söz alan tutuklu sanık Memduh Boydak, "Gülen’in ağabeyinin cenazesine sadece biz değil Binali Yıldırım ve iki bakan da katıldı" dedi.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ