• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

SİYASET

İmamoğlu 23 Haziran için yeni sloganı belli oldu

imamoglu-23-haziran-icin-yeni-slogani-belli-oldu Seçilmiş İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, yol haritasını açıkladı. İmamoğlu toplantıda 23 Haziran için yeni sloganını da açıkladı.

Ekrem İmamoğlu: Siyasete yeni bir ruh getireceğiz

ekrem-imamoglu-siyasete-yeni-bir-ruh-getirecegiz İBB'nin seçilmiş başkanı Ekrem İmamoğlu, yol haritasını açıkladı. Siyasete yeni bir anlayış getireceklerini söyledi.

CHP'den yandaş medyaya akıtılan kamu kaynakları için flaş hamle

chpden-yandas-medyaya-akitilan-kamu-kaynaklari-icin-flas-hamle Turkcell, Türk Telekom gibi şirketlerin, reklam bütçelerinin hangi kriterlere göre ve hangi medya kuruluşlarına akıtıldığının incelenmesi için Meclis araştırma önergesi vardı.

Ekrem İmamoğlu: Seçmen iktidara çok net bir mesaj verdi -

ekrem-imamoglu-secmen-iktidara-cok-net-bir-mesaj-verdi-- Seçilmiş İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 23 Haziran'da tekrarlanacak olan İstanbul seçimine ilişkin yol haritasını açıklıyor.

Ekrem İmamoğlu İBB'nin israflarını kalem kalem açıkladı

ekrem-imamoglu-ibbnin-israflarini-kalem-kalem-acikladi Seçilmiş İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 23 Haziran'da tekrarlanacak olan İstanbul seçimine ilişkin yol haritasını açıklıyor.

CHP YSK Temsilcisi Mehmet Hadimi Yakupoğlu YSK'nin kısa kararını değerlendirdi

chp-ysk-temsilcisi-mehmet-hadimi-yakupoglu--ysknin-kisa-kararini-degerlendirdi YSK da bir itirazın incelenmesi; karton bir dosya içindeki belgelelerin, ilgili üye tarafından Kurula sunulmasıyla başlar. Ardından müzakerelere geçilir.

'Binali Yıldırım konuştukça batıyor'

binali-yildirim-konustukca-batiyor Sözcü yazarı Rahmi Turan, "Binali Bey'e halisane tavsiyem hiç konuşmamasıdır! Çünkü konuştukça batıyor" dedi

İlhan Kesici'nin acı günü

ilhan-kesicinin-aci-gunu CHP İstanbul milletvekili ilhan Kesici’nin ağabeyi İhsan Kesici yaşamını yitirdi.

Ekrem İmamoğlu Halk Tv'de: Üstelik süre sınırsız!

ekrem-imamoglu-halk-tvde-ustelik-sure-sinirsiz İBB'nin seçilmiş belediye başkanı Ekrem İmamoğlu Halk TV'de Ayşenur Arslan'ın konuğu olacak.

İşte CHP'nin İstanbul stratejisinin ana hatları

iste-chpnin-istanbul-stratejisinin-ana-hatlari CHP’nin 23 Haziran İstanbul seçim stratejisinin ayrıntıları belli olmaya başladı.

MHP’li başkana tanınan yetki CHP’li Seçer'den esirgendi

mhpli-baskana-taninan-yetki-chpli-secerden-esirgendi Mersin Büyükşehir Belediyesi’nde borçlanma yetkisi krizi yaşanıyor. Meclis, MHP’li Başkan Kocamaz’a verilmiş 350 milyon liralık borçlanma yetkisini, halefi CHP’li Seçer’e vermedi.

CHP'den 39 ilçeye 39 sorumlu milletvekili

chpden-39-ilceye-39-sorumlu-milletvekili CHP, 23 Haziran’da yenilenecek seçim için tüm milletvekillerine görev dağılımı yaptı. 22 Mayıs itibariyle Meclis’teki yasama çalışmalarını bir grup başkanvekili ile 25 milletvekili takip edecek,

Anket şirketlerinden 23 Haziran tahminleri

anket-sirketlerinden-23-haziran-tahminleri İstanbul seçimi için değerlendirmelerde bulunan kamuoyu araştırma şirketleri, küskün seçmenlerin kilit rolde olduğunu belirtti.

MEB'i eylem korkusu sardı: Atatürk'süz mezuniyet genelgesi

mebi-eylem-korkusu-sardi-ataturksuz-mezuniyet-genelgesi Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), öğrencilerin mezuniyet törenlerine karşı “tedbir” genelgesi yayımladı. Bakan Ziya Selçuk, mezuniyet törenlerinde okul yönetiminin ve öğretmenlerin tedbir almasını

Çok konuşulacak iddia: İmamoğlu yayını neden erken kesildi? Tepki yağdı

cok-konusulacak-iddia-imamoglu-yayini-neden-erken-kesildi-tepki-yagdi "Yetkiliyle görüştüm iki saat sürmesi planlanan programı resmen gelen talimatla erken bitirmek zorunda kalmışlar."

Ekrem İmamoğlu: 25 yılda yapamadıklarını 18 günde yaptırdım

ekrem-imamoglu-25-yilda-yapamadiklarini-18-gunde-yaptirdim Seçilmiş İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında İstanbul'da uygulanmaya başlanan su indirimi ve öğrencilere AKBİL indirimi hakkında konuştu.

Ekrem İmamoğlu: Bulunsaydı yandaş medya çarşaf çarşaf yazardı

ekrem-imamoglu-bulunsaydi-yandas-medya-carsaf-carsaf-yazardi İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Ekrem İmamoğlu: Bu, Türkiye tarihinde en kritik olaylardan birisi

ekrem-imamoglu-bu-turkiye-tarihinde-en-kritik-olaylardan-birisi Seçilmiş İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın Tarafsız Bölge programında soruları yanıtlıyor.

İstanbul için son anket sonuçları! Oy farkı artıyor...

istanbul-icin-son-anket-sonuclari-oy-farki-artiyor Türkiye 23 Haziran tarihinde yenilenecek olan İstanbul seçimine odaklanmış durumda.

İftar sahibinden İmamoğlu'na: Bizi CHP'ye oy vermeye sizin pozitif yaklaşımınız yönlendirdi!

iftar-sahibinden-imamogluna-bizi-chpye-oy-vermeye-sizin-pozitif-yaklasiminiz-yonlendirdi İBB'nin seçilmiş Başkanı Ekrem İmamoğlu, iftarını, Zeytinburnu Çırpıcı Mahallesi'nde, Emine-Sadri Sarar çiftinin evinde açtı.

KATEGORİLER

ANKARA - HAVA DURUMU

ANKARA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ