• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

CHP'li Tanal'a çirkin saldırı!

chpli-tanala-cirkin-saldiri

Sosyal medya paylaşımından sonra hedef haline gelen ve şikayetçi olan CHP'li Mahmut Tanal'ın bu kez de arabası saldırıya uğradı.
08 Eylül 2017 Cuma 20:37

 Sosyal medya paylaşımından sonra hedef haline gelen ve şikayetçi olan CHP'li Mahmut Tanal'ın bu kez de arabası saldırıya uğradı.

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal'a İstanbul'da saldırı düzenlendi. Sosyal medyada hedef haline gelen Tanal, bu tarihten itibaren kendisine sosyal medya ve cep telefonu yoluyla sayısız tehdit ve hakaret geldiğini belirtti.

Son olarak bu sabah İstanbul Küçük Çamlıca'daki evinin önünde arabasına saldırı düzenlenen Tanal, karakola giderek şikayetçi oldu. 

"Saldırının önce hırsızlık olduğunu düşündüm" diyen Tanal, "Akşam kapımın önüne bıraktığım arabamı sabah 8.00 civarında bulduğumda camı kırıktı. Arabada bulunan özel eşyalarıma hiç dokunulmamış. İçinde bulunan yedek telefonuma kimse dokunmamış. Çantam ve diğer eşyalar duruyor. Bu bir hırsızlık değil. Saldırının günlerdir aldığım tehdit ve hakaretlerle ilgisi olabilir. Bu yönde Emniyete yaptığım başvuruda şikayetçide olduk. Cumhurbaşkanı'nın evine bir kilometreden az mesafede yaşadığım bu saldırının aydıntılmasını istiyorum" dedi.

Günlerdir telefonlarına gelen tehdit ve küfürleri paylaşan Tanal, "Bu tehdit ve küfürlere karşı suç duyurusunda bulunduğumuz polis memurları da bu hakaret kampanyasına alet oluyor" dedi. Mehmet Karaca isimli polis memurundan gelen küfür üzerine suç duyurusunda bulunduklarını söyleyen Tanal, bunun üzerine polis memurunun sosyal medya hesabını kapattığını belirtti. Saldırının olduğu sabah, sokakta elektriklerin de kesik olduğunu belirten CHP Milletvekili, "Bana mesaj geliyor. Sonra arabamın camı kırılıyor. O esnada sokakta elektrik kesik. Eşgüdümlü mü çalışıyorlar?" sorusunu sordu.

Kaynak: CHP'li Tanal'a çirkin saldırı!


Haber okunma sayısı: 192Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ