• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

Eski AKP milletvekili gazeteciye saldırdı!

eski-akp-milletvekili-gazeteciye-saldirdi-

Sakarya’nın Hendek İlçesi’ne getirilmesi düşünülen yarı açık cezaeviyle ilgili yapılan bir toplantıda; eski AKP milletvekili Ali İnci, gazeteci Orhan Topçu’nun üzerine yürüyerek tehdit ve hakaretlerde bulundu.
14 Eylül 2017 Perşembe 10:08

 Bizim Sakarya Gazetesi’nin haberine göre; Önceki gün, Hendek’e getirilmesi düşünülen yarı açık cezaeviyle ilgili Hendek Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda bir toplantı yapıldı. Toplantıya Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, AKP ilçe başkanı Alİ Kemal Sofu, MHP ilçe başkanı Turgut Babaoğlu, belediye meclis üyeleri, yurttaşlar ile eski AKP milletvekilli ve eski Hendek Belediye Başkanı olan Sakarya Kent Konseyi Başkanı Ali İnci katıldı.

Cezaevinin getirilmesine onay çıkmayan toplantıda, Bizim Sakarya Gazetesi Hendek Temsilcisi ve Hendek Gerçek Haber Editörü Orhan Topçu, Ali İnci’ye STK’ların neden toplantıda olmadığını sordu. Bunun üzerine Ali İnci, kent konseyi temsilcisi olarak kendisinin orada olduğunu söyledi.

"BENİM HAKKIMDA YAZI YAZMA, SENİ KÖTÜ EDERİM"

Toplantı sonrasında ise meclis toplantı salonu koridorlarında bir saldırı yaşandı. Gazeteci Orhan Topçu’nun üzerine yürüyerek, fiziki saldırıda bulunan Ali İnci “Benim hakkımda yazı yazma, seni kötü ederim” sözleriyle Orhan Topçu’yu tehdit etti. Bunun üzerine Topçu, “Ne yapacaksınız beni dövdürtecek misiniz? Siz bir siyasetçisiniz ve ben sizin hakkınızda yazmaya devam edeceğim. Yazılarımla ilgili bir sıkıntınız var ise hukuki yollara başvurun. Susarsam, dilsiz şeytanım. Susmayacağım” sözleriyle İnci’ye karşılık verdi.

"BURADA HUKUK BENİM"Bu sözler sonrasında çılgına dönen Ali İnci, “Hendek’te hukuk da mahkeme de belediye de benim” diyerek yeniden Orhan Topçu’nun üzerine yürüdü. Saldırıyı, araya girenler önledi.

Kaynak: Eski AKP milletvekili gazeteciye saldırdı!


Haber okunma sayısı: 224Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ