• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

SİYASET

Muharrem İnce hakkında skandal soruşturma

muharrem-ince-hakkinda-skandal-sorusturma Afrin harekâtını yürüten 2. Ordu Komutanı İsmail Metin Temel hakkında, “Apoletlerini sökeceğim” diyen Muharrem İnce hakkında soruşturma dosyası açıldı.

Kılıçdaroğlu' ndan son dakika İş Bankası açıklaması

kilicdaroglu-ndan-son-dakika-is-bankasi-aciklamasi Kılıçdaroğlu: İş bankasının ortağı değiliz para almıyoruz

İşte AKP'nin sata sata bitiremediği kurumların listesi

iste-akpnin-sata-sata-bitiremedigi-kurumlarin-listesi AKP’nin özelleştirme ısrarı kamu kurumlarının elden çıkarılmasıyla sonuçlandı. CHP’li Haydar Akar, kamunun elinde sadece 71 kurum kaldığını söyleyerek "Üretimden vazgeçtiler. Ekonomik krizin ana

Erdoğan: CHP hisseleri Hazine'ye geçmeli

erdogan-chp-hisseleri-hazineye-gecmeli Erdoğan, Azerbaycan dönüşü uçakta gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Erdoğan'ın İş Bankası açıklamalarına CHP'den ilk yanıt

erdoganin-is-bankasi-aciklamalarina-chpden-ilk-yanit Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’ın "İş Bankası CHP'nin etkisi altında olmamalı. Hazine'ye devredilmeli” sözlerine yanıt geldi.

İş Bankası'ndan Erdoğan'a son dakika CHP yanıtı

is-bankasindan-erdogana-son-dakika-chp-yaniti Türkiye İş Bankası'ndan açıklama geldi .

THY ve Halkbank hakkında flaş Katar iddiası

thy-ve-halkbank-hakkinda-flas-katar-iddiasi CHP eski Milletvekili Barış Yarkadaş, THY ve Halkbank’ın Katar’a satılacağını iddia etti.

Kılıçdaroğlu' ndan 'bilim' vurgulu eğitim mesajı

kilicdaroglu-ndan-bilim-vurgulu-egitim-mesaji- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yarın başlayacak olan 2018-2019 eğitim öğretim yılı için sosyal medya hesabından mesaj yayımladı.

Kani Beko: İşçiyi işten atmak sosyal bir cinayettir

kani-beko-isciyi-isten-atmak-sosyal-bir-cinayettir CHP İzmir Milletvekili Kani Beko: 3.Havalimanı inşaatında çalışan ve demokratik taleplerini ortaya koyan işçilerin gözaltına alınmasını kınıyorum. Gözaltında bulunan tüm işçiler serbest

MHP'den AKP'ye 'Çakıcı' uyarısı

mhpden-akpye-cakici-uyarisi "MHP'nin hassasiyetleri üzerinden kriz üretmeye çabalamak ayağına kurşun sıkmaktır."

‘Rezidanskondu’ya imar affı piyangosu

rezidanskonduya-imar-affi-piyangosu İstanbul Zincirlikuyu’da inşa edilen ve mart ayında kaçak yapılaşma nedeniyle mühürlenen Çiftçi Towers da imar barışından faydalanıp yapı kayıt belgesi aldı.

AKP’nin, Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ı görevden aldığı ileri sürüldü

akpnin-ordu-belediye-baskani-enver-yilmazi-gorevden-aldigi-ileri-suruldu AKP'de yaşanan gerginlik görevden almayla sonuçlandı. AKP'li Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ın, görevden alındığı ileri sürüldü. Yılmaz, dün akşam saatlerinde sosyal medya üzerinden Numan

CHP Genel Merkezi önündeki eylem hakkında gelişme

chp-genel-merkezi-onundeki-eylem-hakkinda-gelisme CHP Genel Merkezi önünde koltuklu eylem yapan partinin Keçiören üyesi Abbas Canyurt ifadeye çağırıldı.

İnce'den çağrı: 'Ekonomiyi iflasın eşiğine getirecek'

inceden-cagri-ekonomiyi-iflasin-esigine-getirecek Doların hızlı yükselişiyle başlayan ekonomik krizin ardından bugün bir dizi karar alındı.

Rektörler için o şart kaldırıldı!

rektorler-icin-o-sart-kaldirildi Rektörler için 'en az üç yıl profesörlük yapma' şartı kaldırıldı!

Avrupa’nın en şişmanı Türkiye

avrupanin-en-sismani-turkiye Ülkedeki aşırı stres boğazımıza vurdu! Dünya Sağlık Örgütü’nün 51 ülkede yürüttüğü obezite araştırmasında sınıfta kaldık. Türklerin yüzde 32.1’i obez çıktı. Bizi Maltalılar ve

İç Güvenlik Stratejileri Dairesi Başkanlığının görev ve yetkileri belirlendi

ic-guvenlik-stratejileri-dairesi-baskanliginin-gorev-ve-yetkileri-belirlendi Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle, İç Güvenlik Stratejileri Dairesi Başkanlığının görev ve yetkileri belirlendi.

Ahmet Hakan'dan AKP'nin İstanbul adayı için sürpriz isim

ahmet-hakandan-akpnin-istanbul-adayi-icin-surpriz-isim Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, yaklaşan yerel seçim öncesi AKP ve CHP'de İstanbul için aday olması muhtemel isimleri yazdı.

'CHP ve İYİ Parti ittifakı AKP'ye o illeri kaybettirebilir'

chp-ve-iyi-parti-ittifaki-akpye-o-illeri-kaybettirebilir İYİ Parti, CHP ile tabanda ittifaka uzak değil... Partide, böyle bir ittifak sağlanması durumunda en az 9 ilin AKP’den alınacağı görüşü öne çıkıyor.

CHP'li Torun: Kırgınlık ve önyargılarımız yok

chpli-torun-kirginlik-ve-onyargilarimiz-yok CHP’li Seyit Torun, 24 Haziran seçimleri sonrasında parti içinde başlayan kurultay tartışmalarına yönelik ‘kırgınlık ve önyargılarının olmadığını’ belirtti.

KATEGORİLER

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ