Gerçek Sözcü Özel Haber

Yandaş Akit, Kılıçdaroğlu'nun avukatı Celal Çelik'i hedef gösterdi

yandas-akit-kilicdaroglunun-avukati-celal-celiki-hedef-gosterdi

Birçok haberi ile Atatürkçü ve laik isimleri hedef gösteren Yeni Akit bir yenisine daha imza attı. Akit'in hedefinde bu kez Kılıçdaroğlu'nun Avukatı Celal Çelik vardı.
29 Kasım 2019 Cuma 20:17

 Birçok haberi ile Atatürkçü ve laik isimleri hedef gösteren Yeni Akit bir yenisine daha imza attı. Akit'in hedefinde bu kez Kılıçdaroğlu'nun Avukatı Celal Çelik vardı.

Kılıçdaroğlu'nun Avukatı Celal Çelik, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Tank Palet Fabrikası'nın Katar'a satılmasını eleştiren Kılıçdaroğlu'na 250 bin TL'lik tazminat davası açmasına ilişkin bir açıklama yapmıştı.

AKİT CIMBIZLAYIP HEDEF GÖSTERDİ

Kılıçdaroğlu'nun Avukatı Çelik yaptığı açıklamada,  "Erdoğan'ın bu davayı açtığına pişman olacağını, zira bu davada "Vatan Haini" eleştirisinin haklı dayanakları bulunduğunu ve bunu ispat edeceklerini" ifade etmişti.

Akit ise bu açıklamanın sadece pişman olacak kısmını alarak Çelik'i hedef gösterdi.NE OLMUŞTU?

CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun Avukatı Celal Çelik, Erdoğan'ın Kılıçdaroğlu'na açtığı 250 bin tl lik dava için sosyal medya hesabından şu açıklamayı yapmıştı:

“Sürekli olarak, çıkarları doğrultusunda doğruları eğip büken, yanlışları doğru, doğruları yanlış gösteren AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan; her daim doğruları söyleyen Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu  (sıkılmadan!) yalancılıkla suçlama cüretini gösterip dava açmış!

Recep Tayyip Erdoğan, bilmelidir ki bu davayı açtığına pişman olacak!
Zira açılan bu davada, Genel Başkanımızın “Vatan Haini” eleştirisinin haklı dayanaklarının bulunduğunu, Genel Başkanımızın eleştirisinin tümden doğru olduğunu İspatlayacağız.

Nitekim, dava konusu hain değerlendirmesinin en önemli dayanağı olan Tank-Palet Fabrikasının Katar ordusuna peşkeş çekildiği gerçekliğini ortaya koyan devir sözleşmeleri ve diğer belgelerin, Mahkeme dosyasına getirtilmesini sağlayacağız! Bu yolla da kamuoyundan gizlenen bilgileri kamuoyunun bilgisine sunmuş olacağız!
Hodri Meydan diyoruz!

Kim yalan söylüyor, kim Ülkesini seviyor, kim milli, kim gayrı milli anlaşılacak!

Hadi bakalım...”

 


Haber okunma sayısı: 171Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

ANKARA - HAVA DURUMU

ANKARA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ