• DOLAR 3,7726 TL
  • EURO 4,6185 TL
  • Altın 160,8166 TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

TEKNOLOJİ

iPhone Mini Tamamen Yeni Bir Ürün Olacak!

iphone-mini-tamamen-yeni-bir-urun-olacak Apple CEO’su Tim Cook daha ucuz bir akıllı telefon üreteceklerinin sinyallerini verdi fakat bu ürünün mevcut iPhone’dan tamamen farklı olabileceğini belirtti.

Havadan Elektrik Üreten İcat Geliştirildi

havadan-elektrik-ureten-icat-gelistirildi Alman bir öğrenci tarafından geliştirilen icat havadaki radyasyonu kullanarak elektrik üretebiliyor

PS Vita için İlk Türkçe Oyun 27 Mart'ta Çıkıyor

ps-vita-icin-ilk-turkce-oyun-27-martta-cikiyor PS Vita ilk Türkçe oyununa Mart ayında kavuşuyor.

Facebook’un ‘like’ butonuna patent davası

facebookun--like-butonuna--patent-davasi Dünyanın en popüler sosyal paylaşım sitelerinden Facebook ‘like’ butonuna yönelik açılan bir patent ihlali davasıyla karşı karşıya.

Windows Blue, Windows 8'den fazlasına gelecek

windows-blue-windows-8den-fazlasina-gelecek Gizemli Windows Blue'nun sadece Windows 8 güncellemesi olacağını sanıyorsanız, çok yanılıyorsunuz!

Twitter Eski Tweetleri Aramayı Mümkün Kılıyor

twitter-eski-tweetleri-aramayi-mumkun-kiliyor Twitter yayınladığı blog yazısı ile 1 haftadan eski tweetleri arama sonuçlarına ekleyeceğini duyurdu.

Dell 24.4 milyar dolara satılıyor

dell-244-milyar-dolara-satiliyor ABD’li bilgisayar üreticisi Dell’in kurucusu Michael Dell, şirketin, kendisinin de içinde yer aldığı bir konsorsiyuma satılması konusunda anlaştı.

iPhone 5'e yedincilik şoku!

iphone-5e-yedincilik-soku Bu satış rakamları Apple'ı çok üzecek: İşte, iPhone 5'in ancak yedinci olabildiği o liste!

Zuckerberg'in dilinde tüy bitti!

zuckerbergin-dilinde-tuy-bitti Facebook CEO'su Zuckerberg, bitmek tükenmek bitmeyen iddialara böyle cevap verdi!

PlayStation 4, 20 Şubat'ta mı tanıtılacak?

playstation-4-20-subatta-mi-tanitilacak Uzun zamandır merakla beklenen cihaz; kimsenin beklemedeği, sürpriz bir tarihte ortaya çıkabilir!

Photoshop’la şişmanlatma

photoshopla-sismanlatma ABD’de Fox News ‘in haberine göre bazı dergiler, sıfır beden mankenlerin fotoğrafları üzerinde oynayarak daha kıvrımlı hatlara sahip olmasını sağlıyor

Twitter'ı Haritaya Döken Uygulama: Tweetping

twitteri-haritaya-doken-uygulama-tweetping Fransız bir yazılımcı tarafından geliştirilen web servisi sayesinde kullanıcılar dünyaca ünlü sosyal ağ…

İstavriti 8 kat büyüttüler

istavriti-8-kat-buyuttuler Karadeniz Teknik Üniversitesi’nin (KTÜ) çeşitli kurumlarla ortak yürüttüğü, ”Doğu Karadeniz’de İstavrit Balığı Yetiştiriciliği” projesi kapsamında, 18-20 gramlık istavritler 8 kat

MeCam ile Havadan Video Çekin

mecam-ile-havadan-video-cekin MeCam ile artık havadan video çekilebiliyor...

Samsung Note 8.0 ile geliyor

samsung-note-80-ile-geliyor Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung bu kez de Galaxy Note 8 ile geliyor

Google CEO'su Facebook'un Kötü Yönetildiğini Düşünüyor

google-ceosu-facebookun-kotu-yonetildigini-dusunuyor Google CEO'su Larry Page Facebook'un pazar lideri olmasına rağmen ürünlerini çok kötü yönettiğini düşünüyor.

Tomb Raider Ancak Tam Sürüm Oynanacak

tomb-raider-ancak-tam-surum-oynanacak Crystal Dynamics'in Global Marka Direktörü Karl Stewart, Tomb Raider hayranlarını üzecek bir açıklama yaptı. Stewart'a göre oyunun hikayesinin ortaya çıkmaması için demo olmamalı.

3D Öldü, Yaşasın 4K!

3d-oldu-yasasin-4k BBC'nin en yetkili isimlerinden biri de yüksek sesle tekrarlayınca, 3D TV'lerin ömrünü tamamlamak üzere olduğu netlik kazandı. İşte BBC yetkilisi Mark Harrison'ın açıklaması.

KATEGORİLER

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ