• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

YÖNTEMİ HABERLERİ

Atatürk'ün karargah olarak kullandığı evde restorasyon rezaleti

ataturkun-karargah-olarak-kullandigi-evde-restorasyon-rezaleti- Atatürk’ün Çanakkale Savaşları sırasında karargâh olarak kullandığı evin restorasyonunun tarihi yapıyla ilgisi olmayan malzemelerle yapıldığı ortaya çıktı. Bina mantolama yöntemiyle köpük strafor

AKP çocuklara istismarla anılan vakıfla evlere girecek

-akp-cocuklara-istismarla-anilan-vakifla-evlere-girecek- MEB, FETÖ’nün çocukların beyin yıkama yöntemi olarak kullandığı “sohbet” uygulaması ile din eğitimine evlerde devam etme kararı aldı.

Whatsapp'ta engeli kaldırmanın yolu bulundu

whatsappta-engeli-kaldirmanin-yolu-bulundu- WhatsApp’ta engelleyen kişiye mesaj atmanın yöntemi bulundu. WhatsApp'ta engellenen kişinin engelleyene mesaj atabilmesi için aboneliğini iptal etmesi veya üçüncü bir kişiden yardım istemesi gerekiyor.

Kılıçdaroğlu’ndan Gandi formülü! ‘Adalet yürüyüşü’ yapacak…

kilicdaroglundan-gandi-formulu-adalet-yuruyusu-yapacak CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanması üzerine, 1930'lu yıllarda Mahatma Gandi'nin Hindistan'da uyguladığı yöntemi uygulama kararı aldı.

Devşir, örgüte kazandır sonra da okula yerleştir

devsir-orgute-kazandir-sonra-da-okula-yerlestir FETÖ’nün askeri liselere öğrenci yerleştirme yöntemi ortaya çıktı

'Gazetelere akıl dışı ceza yöntemi'

gazetelere-akil-disi-ceza-yontemi CHP'li Yarkadaş, medyaya yönelik yeni ve çok büyük bir tehdidin devreye sokulduğunu açıkladı.

115 milyon TL'yi böyle kaçırdılar

115-milyon-tlyi-boyle-kacirdilar Çatı iddianamede FETÖ’nün şüpheli bildirimlere yakalanmamak için Asya Katılım Bankası’ndan ‘Şirinler’ yöntemi ile yurtdışına para aktarıldığı belirtildi

WhatsApp, kullanıcıları ‘kripto’ yöntemiyle koruyor

whatsapp-kullanicilari-kripto-yontemiyle-koruyor WhatsApp kullanıcı bilgileri ve mesajlarını korumak için yeni bir kriptolama sistemine geçti.

CHP'de düğmeye basıldı

chpde-dugmeye-basildi CHP yeni bir çalışma yöntemi için kolları sıvadı. Oluşturulacak yeni yöntemde Parti Meclisi üyeleri ve milletvekilleri örgüt denetimleri yapacak.

DİSK Başkanı: Meclis'i işgal edebiliriz

disk-baskani-meclisi-isgal-edebiliriz İSK'in 15 Genel Kurulu, protestolarla başladı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu ve HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın da katıldığı

Tekin seçim hilelerini açıkladı

tekin-secim-hilelerini-acikladi Gürsel Tekin seçimde boya yönteminin tekrar hayata geçmesini istedi.

CHP’de üç il kazan kaldırdı!

chpde-uc-il-kazan-kaldirdi CHP’de merkez ataması yöntemiyle milletvekili adayı belirlenmesine karar verilen üç ilde ‘ön seçim’ direnişi yaşanıyor.

İşte CHP'de önseçim yapılacak iller

iste-chpde-onsecim-yapilacak-iller CHP PM, hangi bölgede nasıl bir aday belirleme yöntemi izleyeceğini kararlaştırdı.

İşte CHP PM'nin ilk kararı!

iste-chp-pmnin-ilk-karari 550 milletvekili adayının yüzde 15'inin ''Merkez Yoklaması'' yoluyla belirlenmesi yöntemi revize edildi.

CHP'de vekil kotası hesapları

chpde-vekil-kotasi-hesaplari 550 milletvekili adayının yüzde 15'inin ''Merkez Yoklaması'' yoluyla belirlenmesi yöntemi revize edilecek.

İstanbul İl Başkanlığı filen düştü. 14 istifa daha

istanbul-il-baskanligi-filen-dustu-14-istifa-daha- CHP İstanbul İl Başkanlığı Yönetim Kurulu'nun 14 üyesi sabah saatlerinde milletvekili adayı olabilmek için istifa etmişti.

Rehine operasyonunun perde arkası

rehine-operasyonunun-perde-arkasi IŞİD'in 101 gün önce kaçırdığı Musul Başkonsolosluğu'ndan 49 personel çatışmayla değil, müzakereler sonucu ikna yöntemiyle kurtarıldı.

Yargıtay: Polise taş atmak bir kanaat açıklama yöntemi

yargitay-polise-tas-atmak-bir-kanaat-aciklama-yontemi Diyarbakır'da polise taş atan yüzü kapalı göstericiye verilen cezayı Yargıtay bozdu. AİHM'nin kararlarını emsal gösteren yüksek mahkeme göstericinin taş atmasını "düşünce ve kanaat açıklama

Buz Kovası Eylemi ALS'ye Dikkat Çekti, Din Psikolojisi Tedavi Yöntemi Oldu...

buz-kovasi-eylemi-alsye-dikkat-cekti-din-psikolojisi-tedavi-yontemi-oldu İlk kez yapılan bu yöntemle 4 ayda 30 hasta ve yakınına yardım edildi.

TWİTTER yasağını delme yöntemi de gerçek sözcü'den

twitter-yasagini-delme-yontemi-de-gercek-sozcuden Facebook hesabını Twitter hasabına bağla yasağı del..

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ