• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

YÜZDE HABERLERİ

Son anketten Erdoğan'a kötü haber

son-anketten-erdogana-kotu-haber Remres Araştırma yaptığı son anketi açıkladı Cumhur İttifakı yüzde 44’ün altına düştü, İnce ile Erdoğan başa baş.

İnce farkı kapattı: Yüzde 74'lük artış

ince-farki-kapatti-yuzde-74luk-artis 24 Haziran seçimlerine bir adaydan daha az bir süre kala cumhurbaşkanı adayları sosyal medyayı daha çok kullanmaya başladı.

Güneş gazetesinin anket haberine ANAR’dan yalanlama!

gunes-gazetesinin-anket-haberine-anardan-yalanlama ANAR Genel Müdürü İbrahim Uslu, Güneş gazetesinde yer alan 'ANAR'ın son anketine göre Cumhur İttifakı'nın oy oranı yüzde 55' haberini sosyal medya üzerinden yalanladı.

Cumhur ittifakına kötü haber

cumhur-ittifakina-kotu-haber Mediar Araştırma Şirketi’nin açıkladığı anket sonuçlarına göre, 24 Haziran’da yapılacak erken seçimde ‘Cumhur İttifakı’nın oy oranı yüzde 42.5.

'İşte bu yüzden aldılar 'acil erken seçim' kararını'

iste-bu-yuzden-aldilar-acil-erken-secim-kararini Sözcü Gazetesi yazarı Murat Muratoğlu, Saray ittifakının aldığı erken seçim kararını değerlendirdi.

Saray ittifakına kötü haber

saray-ittifakina-kotu-haber MAK Danışmanlık son anketine göre, AKP-MHP oyları yüzde 48’lerde, seçimin ikinci tura kalma olasılığı yüksek.

'Yüzde 40'larda debelenmekten kurtulamıyor'

yuzde-40larda-debelenmekten-kurtulamiyor Korkusuz Gazetesi yazarı Ümit Zileli, 2019'a doğru siyaset dünyasında yaşanan gelişmeleri kaleme aldı.

MetroPOLL araştırma: Erdoğan yüzde 50'yi geçemiyor

metropoll-arastirma-erdogan-yuzde-50yi-gecemiyor MetroPOLL Araştırma'nın yayınladığı Türkiye'nin Nabzı Mart 2018 anketine katılanların yüzde 27,5'i "Muhalefetin de bir ittifak içine girmesi gerektiğini düşünüyor musunuz?" sorusuna 'evet' dedi.

Milyonlarca memur ve emekliye kötü haber!

milyonlarca-memur-ve-emekliye-kotu-haber Hükümet, 3 aylık enflasyon yüzde 2.77’ye ulaşınca memura yaptığı zammın 70.5 lirasını sildi.

2017 yılı büyüme rakamları açıklandı

2017-yili-buyume-rakamlari-aciklandi Türkiye ekonomisi 2017'de yüzde 7.4 büyüdü.

İşsizlik rakamları açıklandı

issizlik-rakamlari-aciklandi Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Aralık ayına ilişkin işsizlik rakamlarını açıkladı. Buna göre işsizlik yüzde 10.4 oldu

Bu araştırma çok konuşulur! Erdoğan’a güvenmeyenlerin oranı belli oldu

bu-arastirma-cok-konusulur-erdogana-guvenmeyenlerin-orani-belli-oldu Kuantum Araştırma şirketinin yaptığı anketten dikkat çekici sonuçlar çıktı. Toplumda en fazla "güven" duyulan kurum ise yine TSK olurken Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, toplumda, her 10 kişiden 5'i güvenirken,

Dünyanın gözü orada! Trump kararı açıkladı

dunyanin-gozu-orada-trump-karari-acikladi ABD Başkanı Donald Trump, ithal çelik ve alüminyuma yönelik gümrük vergileri hakkında, Kanada ve Meksika dışındaki ülkelere yüzde 25 çeliğe, yüzde 10 da alüminyuma olmak üzere gümrük vergisi

Suriyeli göçmenler evimize gelin geldi

suriyeli-gocmenler-evimize-gelin-geldi Resmi kayıtlara göre sayıları 3.5 milyona ulaşan Suriyeli göçmenler, toplum yapısında yarattıkları dönüşümün ilk işaretlerini artan evlilik sayısı ile verdi. Evlilik sayısının azaldığı,

CHP’li Özel: Bu adam kim biliyor musunuz?

chpli-ozel-bu-adam-kim-biliyor-musunuz Duayen gazeteci Uğur Dündar ile Halk Arenası'na konuk olan CHP İstanbul Milletvekili CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Atatürk düşmanı Kadir Mısırlıoğlu ve onu hastanede ziyaret eden Cumhurbaşkanı

İttifakın oy oranı yüzde kaç? İşte ilk araştırma

ittifakin-oy-orani-yuzde-kac-iste-ilk-arastirma Araştırma şirketi AKAM’ın yaptığı yeni araştırmaya göre, AKP çoğunluğunu kaybediyor, MHP ise barajın altında kalıyor.

Kılıçdaroğlu 'yüzde 60 oy hedefinin' nedenini açıkladı

kilicdaroglu-yuzde-60-oy-hedefinin-nedenini-acikladi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu

Avrasya Tüneli'ne gelen zam ile ilgili yeni gelişme!

avrasya-tuneline-gelen-zam-ile-ilgili-yeni-gelisme Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, Avrasya Tüneli geçişlerinde uygulanan KDV'nin yüzde 18'den yüzde 8'e düşürüldüğünü söyledi.

Devlet kiraya çıktı

devlet-kiraya-cikti 2016’da kira için 728 milyon ödeyen devlet kiraların geçen yıl yüzde 23.7 artmasıyla aynı binalar için 901 milyon liralık ödeme yaptı.

SONAR’ın son seçim anketinde çarpıcı sonuç: İkinci tura kalıyor…

sonarin-son-secim-anketinde-carpici-sonuc-ikinci-tura-kaliyor 2019 seçimiyle ilgili SONAR araştırma şirketinden çarpıcı bir anket yayımlandı. Yapılan son seçim anketinde Cumhurbaşkanlığı seçiminde kimse birinci turda seçimi kazanamıyor. yüzde 38,9 AKP Genel

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ