• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

Kandil kimin sesi ile silah bırakacakmış...

Ali Haydar ÇELEBİ

Ali Haydar ÇELEBİ

E-Posta : alihaydar12345@hotmail.com

Kandil silah bırakma çağrısını bizzat öcalan ın kendi sesinden duymak istiyormuş.Bak hele sen şu işe tabi sen pkk nın her istediğini yerine getirirsen olacağı buydu.Bakalım daha neler isteyecekler .Kimse merak etmesin AKP karayılanın bu isteğini de bir kaç gün sonra kimselerin haberi bile olmadan yerine getirir.Hatta bununlada kalmaz öcalan ve karayılanı internette görüntülü sohbet ettirerek birbirlerine olan aşk ve özlemlerinide bir zerrecikte olsa su seperek çöpcatanlık vazifesini en mükkemmel bir şekilde kusursuzca yerine getirmiş olur.
AKP pkk için özel yasalarda çıkardı. Onları af ettiği gibi iş,,para,mevki vs.....her türlü olanak sağlandı şimdiden. onlara her halde özel hakimler savcılar bakar tutuklu askerlerimze bakıldığı gibi. ama tek fark pkk nın hakim ve savcıları onları tutuklamak için değil aklamak için olur.
Bununda az gören akp gün gelir Türkiyeye gelen (pardon Türkiye sözcüğü ırkcılık oldu!)pkk lıları önce Encümen sonra Milletvekili yapar.Türkiyeye dönmeyenlerine ellerine silah verip Esad iktidarını yıkmak için suriye sınırına yollar.
Aferin AKP ye bir terör örgütü liderini ve onun capulcu tayfasını gözgöre göre kahraman yapıyor ya 
Milletvekilleri sizlerle gurur duymak için elimden geleni yapıyorum ama onca şehit varken kalbime ve şehit annelerine.Vatan satılırken tarihime,her gün zamlarla uyanırken çepime,yolsuzlukları gördükçe AKP lilerin birinci sınıf vatandaş olarak hizmet görüp her istedilerine ulaştıklarını gördükçe gözlerime söz geçiremiyorum.

İzlenme: 4372 Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

ÇOK OKUNANLAR

ANKARA - HAVA DURUMU

ANKARA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ