• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

KÜÇÜK KURBAĞA......KÜÇÜK KURBAĞA........

Ali Haydar ÇELEBİ

Ali Haydar ÇELEBİ

E-Posta : alihaydar12345@hotmail.com

 Kurbağaları sıcak  suya  atarsan kurbağa  atlayıp kurtulur.Ama kurbağı önce  soğuk  suya  atıp  alttan  sıcaklık  vermeye  başlarsan kurbağa  sıcaklığı  artmasını   farketmeden ölür.
Soğuk  su  İsrailin  bizden  özür  dilemesi, pkk  silah  bırakması,suyun  sıcaklının  artması  senin  eyalet  sistemini  ve   ülkenin  bölünmesini bize  alıştırmandır.
Sen Türkiye  Cumhuriyeti vatandaşını  bilimsel deneylerde  kulllanılan kurbağalarla  ayna kefiye   koyma.  .
 
                    Erdoğan :Öcalan’ın söyledikleriyle bizim söylediklerimiz aynı.
 
   Ne  acayiptir ki  sözü telafuz eden  kişi, ne sıradan  bir vatandaş nede  yabancı  ülke başbakanı,  bizim  başbakanımız. Türkiye Cumhuriyetini  dünyada temsil eden  başbakan. Bu  sözü  ilk  duyduğumda kulaklarıma  inanamadım. Başbakan  kendi  sözüyle  bir  teröristin sözünü  nasıl  bir  tutar, tutmamalıdır.Sen Türkiye  cumhuriyetinin  başbakanısın.Muz Cumhuriyetlerin  yada halen hayallerde şekillenen ütopik  ülkelerin başbakanı  değilsin.
 
Bebekleri  vicdansızca  katledip Kürt  halkını  savunuyorum  diye  Kürtleri kendi  çıkarları  için  kullanan silah   ve  uyuşturucu    kaçakcısı,tacirleri, eli  kanlı emperyalist uşağı   öcalanı örnek  alma  onun sözüyle  kendi sözünü bir tutma onun muhatab kendine  yol  çizme.Hiç bir şey bilmessen kendine  boyama   kitabı  al resim  çiz.
 
  İnsanın aklında  farklı düşünceler oluşuyor.İnsan  soruyor kendi  kendine acaba bunun  altında yatan plan  ne gaye ne kimin dayatması doğrultusunda ilerliyoruz.Durumu göremeyip akıl tutulması yaşayan  o kadar  vatandaşımız  varki  onlara gaflet uykusundan uyandıracak mecralara büyük sorumluluk düşmektedir.Bu mecralar ise  Cumhuriyet  Halk  Partisi, Milliyetci   Hareket   Partisi ve bu vatanı canı gönülden seven diğer tüm partilerin sivil toplum kuruluşları  kuvay-ı milliye  ruhuyla  gaflette olanlar  ivedilikle  uyandırılmalıdır.Önümüzdeki mahali seçimlerde  hayırlısı  kimse  o  olsun  anlayışını derhal terk  edelim.Çünkü hayırlı  denilenlerin  icraatları  ortadadır. 
 
   Siz çizgi film kahramanı( Örümcek Adam,  Batman,fred Çakmaktaş,Red Kit......)  değilsin. Sen playstation  salonlarında arkadaşlarınla   sanal  ülkelerde barışı  sağlamaya  çalışan yüzü  maskeli  kişi değilsin, sen  sosyal paylaşım sitelerinde oynanan. tarla ,bahce, fidan dikme ve  inek  besleme oyunları oynamıyorsunuz. 
 
  Senin  sözlerini örnek alacağın   kişiler  tarihin  altın  sayfalarında isimleri parlamaktadır.Ayrıca halen  hayatta olan eski cumhurbaşkanımız   Ahmet  Necdet  Sezer'in karakterini,devlet  terbiyesini ,eski  CHP Genel Başbakanı  Deniz Baykal 'ın emperyalizmle mücadelesini,Cumhuriyet  Halk Partisi eski genel sekreteri önder sav' ın ilerici laiklik  yanını   ve Cumhuriyet  Halk Partisi  Genel Başkanı  Kemal Kılıçdaroğlu'nun  dürüstlüğünü  ve hümanist anlayışını  örnek al kendine.
Yalancı baharlara yalancı rüzgarlar  inanma   denizin  ortasında  birgün   yapa  yalnız kalırsın gemiciklerinde gelemez  olur.

İzlenme: 4075 Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bravo

    Misafir: Bu yazıyı tesadüfen gördüm, lakin bu yazı çok şey anlatmış ismine yaraşır bir yazı olmuş Ali Haydar kardeşim 31 Mart 2013 17:51

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ