Gerçek Sözcü Özel Haber

akp yeni şov peşinde

Gölge Adam

Gölge Adam

E-Posta : golgeadamim@gmail.com

AKP Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'nın Fas gezisinden yurda dönüşünü gezi parkı eylemcilerine karşı şova çevirmeyi planlıyor.

AKP Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik Gazeteci Emin Pazarcı'nın TRT HABER Kanalı'nda hazırlayıp sunduğu İnce Çizgi Programı'nda ağzındaki baklayı çıkardı.

Programda güncel olayları ve Taksim Gezi Parkı protestolarını değerlendiren Çelik Başbakanın Fas ziyareti dönüşünde İstanbul'da hava alanında karşılama olabileceğini söyledi.

Bu  yapılacak şov bizlerde zaten gergin olan kutupları daha fazla gereceği ve olayları farklı boyuta taşıyabileceği endişesini yararttı.

Ayrıca 3. köprünün adını beğenmeyenlerin Dersim Olaylarını yapan Dersim'i uçağı ile bombalayan  Sabiha Gökçen'in  Hava Alanına adının verilmesine de tepki göstermesi gerektiğini söyleyerek olayı yine Atatürk'e ve değerlerine dayandırma yoluna gitti.  

AKP ve yöneticileri ne derse desin içini korku saran vatandaş gezi parkı eylemleri ile içindeki korkuyu yenmiştir. Bu olay bir kırılma noktasıdır. Bu kırılma yaşanmıştır. İnsanlar artık toplu taşıma araçlarında  ve kahvehanelerde AKP hakkıında gerçek düşünelerini rahatlıkla tartışmaya başlamışlardır.

Meşhur kral çıplak masalı 2013 türkiyesinde yaşanmıştır. Eğer bu kırılma ile vatandaş kralın çıplak olduğunu görürse ne 2023 vizyonu ne misyonu kalır.

Yabancı basının bu olayların haberlerinin bizim gazetelere düşmeden yabancı basında çıkmasını eleştiren Çelik yaşanan olayları yabacılara ve Halk Tv'ye  yüklemeye çalıştı. Halk TV de yayınlanan reklamlara suç attı. Halk TV  şapka ve bayrak pazarlıyor dedi. Kendi yandaş kanallara verilen  trilyonluk reklamları görmeyip, Halk TV de reklamları yapılan 65 TL'lik bayrak ve anahtarlıklara da göz dikti...
 

İzlenme: 4672 Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ANKARA - HAVA DURUMU

ANKARA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ