Gerçek Sözcü Özel Haber

Hükümet Medya Opresyonlarına Devam Ediyor!

Gölge Adam

Gölge Adam

E-Posta : golgeadamim@gmail.com

Hükümete muhalif yazarların ve televizyon yöneticilerinin çalıştıkları medya grupları, gazeteleri ve televizyonları ile ilişkileri kesilecek.

Deprem Vatan Gazetesi  Yazarı  Can Ataklı ile başlayan deprem,  Akşam Gazetesi Yazarı Çiğdem Toker İle devam etti.  Önümüzdeki günlerde hükümete yakın isimler gazete ve televizyonlara  transfer olacak.

Hükümet 2014 yılında yerel seçimlerle başlayacak olan, cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlere medya kuşatmasını daha da arttırmaya çalışıyor. Hükümet böylece yaşanacak olan seçim sürecinde gardını alıyor.

Medya patronlarına diskalifiye edilecek atılacak basın çalışanlarının isimleri tek tek listeler halinde medya kuruluşlarına verildi. Bu isimleri işten çıkaracak patronlar ile hükümetin ilişkileri devam edecek.  Söylenenleri yapmayan medya gruplarının ve patronlarının üzeri çizilecek.

Önümüzdeki günlerde medya gruplarına sürpriz isimler getirilecek.

 Hükümet seçim hazırlıkları için basın üzerinde kedisine yakın isimler ile yazılı ve görsel basını kontrole başlayacak.

Hükümet  bu operasyonlar ile  yaşanabilecek yeni gezi olaylarının kontrolünü  yürütmek istiyor. Ayrıca  Yaşanacak olan seçimleri garanti altına almaya çalışıyor  bakalım  kimler gidip yerlene kimler gelecek çok yakın süreçte bu değişimleri göreceğiz.İzlenme: 4710 Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÇOK OKUNANLAR

ANKARA - HAVA DURUMU

ANKARA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ