Gerçek Sözcü Özel Haber

Tekin ile Sarıgül kavgası büyüyor.

Gölge Adam

Gölge Adam

E-Posta : golgeadamim@gmail.com

Tekin ile Sarıgül kavgası büyüyor.

Şişli Belediye Başkanı Sarıgül ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin savaşı şimdilik medyada sürmekte. İnternet ve gazetelerde  savaş devam ediyor. Her iki rakip ismin medya taraftarı oluşmuş durumda. Her iki ismin taraftarları birbirlerinin defolarını ortaya çıkarma yolunda dört bir koldan  harekete geçtiler.

Gürsel Tekin yandaşları Gerçek Gündem’den Barış Yarkadaş, Akşam’dan Gürkan Hacır, Milliyetten  Nagehan Alçı, Ankara’yı iyi bilen  İstanbul Muhabirleri olarak destekliyorlar.

Mustafa Sarıgül adına Hıncal Uluç, Doğan Grubu ve Cumhuriyet Gazetesi  yazarları harekete geçmiş durumda.

Yakında her iki Aday Adayının taraftarları bu kavgada yeni yeni belgeler ortaya koyacaklar. Bu belgeler ile kavga şiddetlenmesi bekleniyor. İlk belgenin Gürsel Tekin ile alakalı daha önce de medyada yer alan dosyaların ayrıntılarının ortaya çıkması ile başlayacağı söylenmekte.

Bilindiği gibi Nagehan Alçı’nın Pazar günü Milliyette yayınlanan yazısında ortaya koyduğu   ABD’de ki Büyük ölçekli yol haritası hakkında ki yazısı,

Basın dışında da her iki kesimin siyasi destekçileri de var. Gürsel Tekin’i CHP Genel Başkan yardımcıları  Nihat Matkap, Sezgin Tanrıkulu ile Genel Sekreter Bilhun Tamaylıgil ve 20’ye yakın CHP  Milletvekili destekliyor.

Mustafa Sarıgül’ün ise en büyük destekçisi Eski DSP’li bakan Hüsamettin Özkan dışında CHP Genel Başkan yardımcısı Adnan  Keskin’in destekleri gözükmekte Ayrıca Esenyurt Eski Belediye Başkanı Gürbüz Çapan, Ali topuz, Sefa Sirmen, Ataşehir Belediye başkanı Battal İlgezdi  Açıkça desteklemektedir.

Bakalım bu fotoğraf içersinde kimin adayı galip gelecek yoksa CHP içinden  hiç beklenmeyen bir aday mı ortaya çıkacak bekleyip göreceğiz.


İzlenme: 5083 Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ANKARA - HAVA DURUMU

ANKARA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ