• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
g.sozcu11

Gerçek Sözcü Özel Haber

CHP'nin 90. yıldönümün​ü kutlarken

Onur Öymen

Onur Öymen

E-Posta : ooymen@hotmail.com

CHP'nin 90 kuruluş yıldönümünü içtenlikle kutluyor, partimize gönül vermiş bütün vatandaşlarımıza bu mutlu günde sağlık, başarı ve esenlikler diliyorum.

 
Cumhuriyet Halk Partisi kuruluşundan beri devletimizin birliği ve bütünlüğünün korunması, Türk milletinin her alanda çağdaş ulusların düzeyine yükselmesi için üstün gayret göstermiştir. 
 
Cumhuriyetimizin kuruluşundan itibaren, Büyük Atatürk'ün önderliğinde, dünyada örneği görülmemiş köklü reformların gerçeleştirilmesinde  öncü rol üstlenen Cumhuriyet Halk Partisi, ülkemizin tam bağımsızlığının korunmasını öncelikli hedef saymış, yurtta ve dünyada barışın sağlanmasını en önemli hedefleri arasında görmüş, laik ve demokratik devlet düzenin yerleştirilmesinde tarihi görevler yapmıştır.
 
Bugün ülkemizde ve bölgemizde yaşanan kaygı verici gelişmelerin ülkemizin ve ulusumuzun geleceği açısından tehlikeli durumlar yaratmasının önlenmesinde CHP'ye her zamankinden daha büyük görevler düşmektedir.
 
Bu görevleri başarıyla yerine getimek için Partimizin tam bir birlik ve beraberlik içinde, geçmişine ve ilkelerine titizlikle sahip çıkarak her zamankinden daha büyük bir gayretle çalışması gerekmektedir. 
 
 Yurt içinde ve yurt dışında Cumhuriyet Halk Partisini laik, çağdaş, demokratik, sosyal demokrasi ilkelerine bağlı, barışçı ve özgürlükçü yolundan uzaklaştırmaya hiç kimsenin gücü yetmeyecektir.

İzlenme: 4296 Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ